Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Boroskopy a priemyselný endoskop FLIR VS70


Žiadne hodnotenie. Kód: ab01003
Videoskop s 5,7 palcovým, farebným LCD displejom. Dvojkanálová kamera s uhlami 180° alebo 90°.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Boroskopy a priemyselný endoskop FLIR VS70

Boroskopy a priemyselný endoskop FLIR VS70

FLIR VS70 je robustný, vodotesný a nárazuvzdorný videoskop s veľkým 5,7 palcovým farebným LCD displejom. Používatelia s pomocou FLIR VS70 môžu manévrovať s úzkou kamerovou sondou do tesných priestorov, odkiaľ sú poskytované ostré videá v živom prenose a obrázky. FLIR VS70 možno prispôsobiť tak, aby vyhovoval mnohým rôznym potrebám inšpekcií.

Určené pre celodenné inšpekcie

Predĺžená životnosť batérie umožňuje inšpekcie vykonávané po celý deň bez nutnosti prídavného dobíjania.

Všestranná aplikácia

Umožňuje dvojcestné, dvojcestné bezdrôtové a štvorcestné bezdrôtové ovládanie. Disponuje dvojkanálovou kamerou, kedy môžete vyberať medzi uhlami 180° alebo 90°.

Ľahké a rýchle vytváranie hlásení

Hlasové anotácie videozáznamov, robenie statických snímok zo zachyteného videa a prenos dát do počítača cez kartu SD alebo USB.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?