Domov / Termokamery / Pozorovanie prírody, Nočné videnie / Nočné videnie / Noktovízory
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Nočné videnie FLIR ARMASIGHT CO-X GEN 2QS MG


Žiadne hodnotenie. Kód: pa0003
Pripínací klipový noktovízor FLIR CO-X
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Nočné videnie FLIR ARMASIGHT CO-X GEN 2QS MG

Pripínací klipový systém FLIR CO-X je tradičná nočná optika s možnosťou pripojenia na optiku dennú. Noktovízor CO-X, ktorý je určený na streľbu stredného dosahu, montuje sa pred denný zameriavač a poskytuje spoľahlivú viditeľnosť v minimálnych nočných svetelných podmienkach. Možnosť pripnutia pred priezor zbrane nevyžaduje vynulovanie a rýchle pripojenie na držiak Picatinna trvá len niekoľko sekúnd.

Výkonné nočné videnie pre nepretržitú detekciu cieľov v strednom dosahu

Adaptér šošovky objektívu sa pripevňuje na zameriavače a ďalekohľady a je neustále k dispozícii – na 60 hodín prevádzky spotrebuje len cca jednu batériu AA alebo CR123A. Rýchla adaptácia dennej optiky na nočnú bez nutnosti vynulovania a poskytuje možnosť plniť palebné úlohy nepretržite. Vysokokvalitný noktovízor klasifikácie Gen 2 +/Gen 3 je navyše vylepšený XLR infračerveným iluminátorom a ručným ovládaním citlivosti.

80 MM klipový noktovízor FLIR CO-X

Noktovízor FLIR ARMASIGHT CO-X je vyrábaný v piatich variantoch

CO-X GEN 2QS MG

CO-X GEN 2 HD MG

CO-X GEN 2 ID MG

CO-X GEN 2 SD MG

CO-X GEN 3AG

Dodávané príslušenstvo

Adaptér na batérie CR123A 3V/AA 1,5 V, XLR-IR850 Odnímateľný X-Diaľkový infračervený iluminátor, Batérie, Tlmič svetla pre denný zameriavač, AWReC (pokročilé bezdrôtové diaľkové ovládanie) # 94, Rýchloupínací držiak, Návod na použitie so záručnou kartou, Mäkké transportné puzdro, Adaptér Picatinny pre AWReC (pokročilé bezdrôtové diaľkové ovládanie), Špeciálny kľúč, Škatuľa balenia, Tlmič svetla 3, Tlmič svetla 2, Tlmič svetla 1, Tkanina na čistenie šošovky

Ponúkame i test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – v tme v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?