Domov / Drony / Poľnohospodárstvo a poľovníctvo
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kombo dron s termokamerou pre poľovníkov a koscov


Žiadne hodnotenie. + Školení zdarma Akce Doporučujeme
Špeciálny výhodný balíček dronu s termokamerou DJI Mavic 2 Enterprise DUAL a 2 batériami navyše pre letovú dobu prekračujúcu 1 hodinu – ideálny na vyhľadávanie a ochranu srnčiat pred kosbou.
Dostupnosť: SKLADOM
2.601,81 € bez DPH
3.148,19 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Kombo dron s termokamerou pre poľovníkov a koscov

 

Záchrana srnčiat pred kosbou dronom?

Zvýhodnený balíček dronu s termokamerou a ďalšími dvoma batériami špeciálne pripravený pre poľovnícke spolky predstavuje ideálny nástroj na vyhľadávanie srnčiat keď príde kosba.

Je to veľmi jednoduché, dron sa zapne, automaticky sa spojí s ovládačom, do ktorého vložíte svoj telefón alebo tablet a letíte! Techniku hľadania srnčiat sme ladili s Výskumným ústavom lesného hospodárstva a poľovníctva, prebieha to tak, že vystúpite s dronom do 30 – 35 metrov výšky a rýchlosťou 5 – 10 km/h s dronom lietate v úvratiach, ktoré sa zobrazia na mape.

Náhľad z termokamery sa zobrazuje v mobile alebo tablete a termokamera na drone je tak chytrá, že sama označí najteplejší a najstudenší bod. V prípade vyhľadávania srnčiatka alebo ďalšej zveri nás zaujíma bod najteplejší, ten termokamera označí červeným bodom a zároveň k nemu zobrazí i teplotu. Pomocou príslušenstva resp. svetla s výkonom 26 W, ktoré je spolu s dronom v cestovnom kufríku môžete záľah so srnčiatkom skontrolovať, pripadne naviesť kolegu na miesto záľahu.

Podrobnejší článok, ktorý hovorí o vyhľadávaní srnčiat pred kosbou uvádzame tu.

Ďalší popis produktu dronu s termokamerou je nižšie:

Nové spojenie klasickej RGB kamery a termokamery na platforme Mavic 2

Spoločnosť DJI prináša nový dron z kategórie DJI Enterprise na industriálne inšpekcie a vyhľadávacie, protipožiarne a záchranné operácie s termokamerou FLIR založený na koncepte DJI Mavic 2 Enterprise. Na gimbále dronu je jednak klasická RGB kamera, jednak termokamera (termovízna kamera) od spoločnosti FLIR. Obe tieto kamery majú spoločnú trojosovú stabilizáciu pomocou kvalitného gimbálu z dielne spoločnosti DJI.

K produktu ZADARMO dodávame

Parametre RGB kamery

  • 4K rozlíšenie videa a
  • možnosť robiť 12 MPx fotografie,
  • možnosť uloženia GPS dát do EXIFu.

Parametre termokamery FLIR

  • nechladený VOx mikrobolometer s rozlíšením 160 x 120 (s výsledným obrázkom 640 x 320 px),
  • možnosť živého náhľadu,
  • funkcia MSX, t.j. prelínanie kriviek z RGB kamery do obrazu termokamery,
  • možnosť merania teploty ako v  určitom bode (teda spot meter),
  • alebo meracia funkcia oblasť (minimum a maximum teploty v oblasti).

Ďalšie vylepšenie prišlo v  oblasti úložného priestoru. 24 GB pamäť sa nachádza priamo v  internom úložisku v  tele dronu. Problémy so zabudnutou SD kartou tak odpadávajú, pokiaľ ale aj tak potrebujete ukladať dáta na microSD kartu, tak port pre ňu tu zostal.

Ovládanie

Mavic 2 Enterprise Dual sa ovláda z  profesionálnej aplikácie DJI Pilot, váži iba 899 g a dostal ďalšie, nižšie uvádzané vylepšenia, ktoré zjednodušujú let a robia ho omnoho bezpečnejším. Ako vyzerá prvý let s týmto dronom je zhrnuté v nasledujúcom videu:

DJI AirSense

DJI AirSense je systém na predchádzanie kolíziám s inými dronmi. Aplikácia získava dáta v  reálnom čase od ostatných dronov v  leteckom priestore. Zamedzuje tak tomu, že sa dostanete do nebezpečnej blízkosti ostatných dronov, alebo sa s nimi dokonca zrazíte. Navyše možno na rad DJI Mavic 2 Enterprise voliteľne nasadiť majáčik, dron tak bude lepšie viditeľný aj vami (čo oceníte najmä pri záchranných operáciách, protipožiarnych zásahoch s prítomnosťou dymu a pod.).

Prihlásenie sa do dronu

Pre manipuláciu s dronom (vzlet a ďalšie pracovné úkony) je nutné sa teraz používateľsky prihlásiť. Vďaka tejto, na prvý pohľad nepraktickej, veci sa ale zvyšuje bezpečnosť, pretože každý pilot má teraz prístup iba k  dátam a funkciám pre neho určeným. Túto funkciu možno v prípade potrieb deaktivovať.

Vylepšená detekcia prekážok

Detekcia prekážok teraz funguje až v 8 smeroch, a to vďaka 2 infračerveným senzorom na stranách dronu a 8 kamerám na spodku, chrbte aj vrchu dronu. Ďalej je k  dispozícii Advanced Pilot Assistance system, ktorý sa postará o hladký a autonómny prelet stiesnenými priestormi, prípadne o zastavenie dronu pred prekážkou.

OcuSync 2.0

Inovovaná verzia predchádzajúceho veľmi úspešného, spoľahlivého a výkonného systému novo prináša nižšiu latenciu/omeškanie, možnosť oddeliť ovládacie a video frekvencie do dvoch pásiem a rýchlejšie začatie návratu domov po prípadnej strate signálu.

Inteligentné batérie

Nová inovovaná inteligentná batéria má v  sebe teraz integrovaný systém pre vlastné zahrievanie. Umožňuje tak poskytovať dostatočný výkon i v nižších vonkajších teplotách.

Discreet mode

Pre diskrétne a nerušené lety, kedy nie je potrebné osvetlenie dronu, sa vďaka tomuto módu dá osvetlenie kompletne vypnúť.

EXIF

Obstarané videá a fotografie sa teraz spájajú s  GPS súradnicami, dátumom a časom obstarania. GPS dáta sa automaticky uložia k získanému materiálu.

Ďalej je k DJI Mavic 2 Enterprise Dual možné pripojiť tiež svetlo, reproduktor a maják, rovnako ako pri klasickom DJI Mavic 2 Enteprise (verzia bez termokamery).

V našich podmienkach...

V našich podmienkach je tento dron aktuálne najpoužívanejší na vyhľadávanie vysokej zveri (napr. srnčiat) pred kosbou, alebo pri pátracích akciách hasičov či polície...

 

Ako prebieha nastavenie dronu v aplikácii DJI Pilot ukazuje nasledujúce video:

 

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Štítky
Doplnky a súvisiace
Půjčovna - Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Půjčovna - Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Kód: p0001 Požičovňa
SKLADOM
Dron z kategorie DJI Enterprise s názvem Mavic 2 Enterprise Dual přináší možnost cenově dostupného snímkování ve viditelném spektru s RGB kamerou umožňující 4K video, 12 MPx fotografie…
2.000,00 € bez DPH
Detail
Pojištění DJI Shield pro dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Pojištění DJI Shield pro dron DJI Mavic 2 En…
NA DOTAZ
Havarijní pojištění pro DJI M200 V2.0, které kryje poškození způsobené např. nesprávnou pilotáží, havárií, nebo vodou.
8.090,00 € bez DPH
Detail
Baterie pro Mavic 2 Enterprise (DUAL) Baterie pro Mavic 2 Enterprise (DUAL) Kód: ab0396
SKLADOM
Náhradní akumulátor pro řadu DJI Mavic 2, konkrétně Enterprise (DUAL)
3.976,00 € bez DPH
Detail
Provozní příručka pro DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Provozní příručka pro DJI Mavic 2 Enterprise DUAL
NA DOTAZ
Provozní příručka je jedním z nezbytných dokumentů k získání povolení k vykonávání leteckých prací. Jde o hlavní dokument pro celou žádost, který je zpracován na míru stroji DJI Mavic …
4.090,00 € bez DPH
Detail
Fly more kit pro dron DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Fly more kit pro dron DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Kód: ab0429
NA DOTAZ
Fly more kit je set příslušenství pro zajištění delšího letu
9.890,00 € bez DPH
Detail
Náhradní krytka pro dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL/PRO Náhradní krytka pro dron DJI Mavic 2 Enterpr… Kód: ab0432
NA DOTAZ
Náhradní krytka pro DJI Mavic 2 Enterprise DUAL nebo pro DJI Mavic 2 PRO
390,00 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM Kód: ab0139 + Školenia zadarmo
NA DOTAZ
DJI Mavic 2 Enterprise je malý, lehký, velmi skladný, přenosný dron, který je určen zejména pro oblast záchranných, pátracích a protipožárních aplikací. Nachází ale také uplatnění u mé…
48.999,00 € bez DPH
Detail
Dron s termokamerou - DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Universal Edition Dron s termokamerou - DJI Mavic 2 Enterprise… Kód: ab0141 + Školenia zadarmo Akcia Odporúčame
NA DOTAZ
Dron z kategorie DJI Enterprise ve verzi Mavic 2 Enterprise Dual přináší možnost cenově dostupného snímkování ve viditelném spektru s RGB kamerou umožňující 4K video, 12 MPx fotografie…
62.999,00 € bez DPH
Detail
Půjčovna - Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Půjčovna - Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Kód: p0001 Požičovňa
SKLADOM
Dron z kategorie DJI Enterprise s názvem Mavic 2 Enterprise Dual přináší možnost cenově dostupného snímkování ve viditelném spektru s RGB kamerou umožňující 4K video, 12 MPx fotografie…
2.000,00 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?