Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Malá a ľahká termokamera FLIR C5


351 hodnotenie Kód: ab0031 Produktové číslo: 4743254004467 Garancia najnižšej ceny Odporúčame
Termokamera Flir C5 s rozlíšením senzora 160 x 120 px, teplotným rozsahom –20 °C až +400 °C, teplotnou citlivosťou <0,07 °C a zorným uhlom 54° je najmenšia termokamera určená na základné meranie.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 1.004 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
583 € bez DPH
705 € s DPH
 
Malá a ľahká termokamera FLIR C5

Vďaka svojej mobilite vám termokamera FLIR C5 pomôže prakticky kedykoľvek nájsť a zobraziť teplotné anomálie, ktoré môžu poukazovať na plytvanie energiou, konštrukčné chyby, upchaté či prasknuté potrubie, problémy s vykurovaním a klimatizáciou a pod.

Teraz už vlastnou termokamerou môže byť vybavený skutočne každý technik! A nezáleží na tom, či sa stará o bežnú údržbu budovy, kontrolu stavu tepelnej izolácie či servis rozvádzačov alebo iných elektrických strojov a zariadení. Súčasťou dodávky termokamery je softvér FLIR Tools, ktorý slúži na analýzu termogramov (termosnímok).

Plne rádiometrické dáta

Obstarané termogramy (termosnímky) sú uložené priamo do rádiometrického formátu JPEG spoločnosti FLIR Systems, čo umožňuje ich následnú analýzu prostredníctvom FLIR Tools.

Ďalšie funkcie a parametre

 • MSX funkcia poskytuje lepšie zobrazenie snímok, ktoré vám umožnia nájsť problémové oblasti rýchlejšie a presnejšie.
 • Ukladanie rádiometrických snímok s rozlíšením 160 x 120 px v teplotnom rozsahu –20 °C až +400 °C.
 • Široké zorné pole 54° x 42° a vysoká teplotná citlivosť 70 mK.
 • Rozmery sú iba 138 x 84 x 24 mm (Š x V x H).

Teraz vylepšený model FLIR C5

Od polovice roka 2020 nahradzuje model termokamery FLIR C3 novší model FLIR C5, ktorý je dostupný s radom nových funkcií a za cenu pôvodného modelu! Starší model FLIR C3 už nie je v ponuke.

Medzi najzaujímavejšie nové funkcie FLIR C5 patria:

 • vyššie rozlíšenie senzora 160 x 120 px (oproti 80 × 60 pri C3),
 • teplotný rozsah až do 400 °C (oproti 120 °C pri C3), aby bolo možné merať i vyššie teploty bez strachu z poškodenia detektora,
 • digitálna kamera s vyšším rozlíšením 5 Mpx, väčší displej (3,5″),
 • výdrž batérie stúpla z 2 hod. na 4 hod. Kapacita úložiska je teraz 5000 snímok.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 160 x 120 px
Teplotný rozsah -20°C až +400°C
Teplotná citlivosť < 70 mK
Zorné pole 54° x 42°
Fotoaparát Ano
Dotykový displej Ano
Bluetooth / WiFi Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Meracie funkcie Středový bod, funkce min./max
Prisvetľovacia dióda Ano
Doba provozu 4hod hod
Rozmery 138 x 84 x 24 mm
Súbory Štítky
Stojí za pozornosť
Termokamera pre mobil FLIR ONE Edge Pro Termokamera pre mobil FLIR ONE Edge Pro Kód: ab1256 Nový model! Premium partner FLIR
SKLADOM
Inovatívna FLIR ONE Edge Pro sa bezdrôtovo pripája k vášmu inteligentnému zariadeniu, takže môžete ľahko kontrolovať ciele, ktoré sú mimo dosahu – alebo ho pripevniť k telefónu či tabl…
Zlacnené z 716 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
515 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?