Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Mobilná bezpečnostná termovízia FLIR LS-XR


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0145
Termokamera FLIR LS-XR nachádza najväčšie uplatnenie v oblasti bezpečnostných aplikácií, pozorovania osôb, stráženia objektov, sledovania zveri a pod.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 4.954 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
3.631 € bez DPH
4.394 € s DPH
 
Mobilná bezpečnostná termovízia FLIR LS-XR

Pomocník pre bezpečnosť

Termovízny monokulár LS-XR od spoločnosti FLIR uľahčuje prácu zamestnancom bezpečnostných zložiek a strážcom objektov alebo poľovníkom. Termokamera umožňuje vo vysokom rozlíšení pozorovať objekty, a to ako za denného svetla, tak pri zhoršených podmienkach, ako je noc, hmla a dážď.

Infrakamera LS-XR má oproti modelu FLIR LS-X lepšie rozlíšenie senzora (640 x 512 pixelov), výkonnejší ZOOM (1 – 8x) a je schopná detegovať osoby a zvieratá na dlhšiu vzdialenosť (až 1 140 m).

Pokročilé technológie

Pri oboch modeloch nájdeme LCD display s vysokým rozlíšením (640 x 480 px), batériu schopnú nepretržitej prevádzky až 5 hodín, stupeň krytia IP 67 (kamera je vďaka tomu odolná proti prachu, striekajúcej vode a pádu z výšky jedného metra) a laserové ukazovadlo, slúžiace na označenie cieľa.

IR kamera je ideálna aj pre misie v exteriéri, možno ju použiť aj pri zhoršených podmienkach, v hmle, pri úplnej tme a pri lokalizácii s vysokým porastom. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, zjednodušenému na štyri základné tlačidlá (power, nastavenie jasu, nastavenie paliet a ZOOM) a malej váhe možno ďalekohľad s termokamerou ľahko ovládať napr. len jednou rukou. Možno ju tiež pripevniť na statív alebo na rad ďalších ručných zariadení, ktoré disponujú príslušným závitom.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?