Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Mobilná bezpečnostná termovízia FLIR LS-XR


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0145
Termokamera FLIR LS-XR nachádza najväčšie uplatnenie v oblasti bezpečnostných aplikácií, pozorovania osôb, stráženia objektov, sledovania zveri a pod.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 4.954 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
3.631 € bez DPH
4.394 € s DPH
 
Mobilná bezpečnostná termovízia FLIR LS-XR

Pomocník pre bezpečnosť

Termovízny monokulár LS-XR od spoločnosti FLIR uľahčuje prácu zamestnancom bezpečnostných zložiek a strážcom objektov alebo poľovníkom. Termokamera umožňuje vo vysokom rozlíšení pozorovať objekty, a to ako za denného svetla, tak pri zhoršených podmienkach, ako je noc, hmla a dážď.

Infrakamera LS-XR má oproti modelu FLIR LS-X lepšie rozlíšenie senzora (640 x 512 pixelov), výkonnejší ZOOM (1 – 8x) a je schopná detegovať osoby a zvieratá na dlhšiu vzdialenosť (až 1 140 m).

Pokročilé technológie

Pri oboch modeloch nájdeme LCD display s vysokým rozlíšením (640 x 480 px), batériu schopnú nepretržitej prevádzky až 5 hodín, stupeň krytia IP 67 (kamera je vďaka tomu odolná proti prachu, striekajúcej vode a pádu z výšky jedného metra) a laserové ukazovadlo, slúžiace na označenie cieľa.

IR kamera je ideálna aj pre misie v exteriéri, možno ju použiť aj pri zhoršených podmienkach, v hmle, pri úplnej tme a pri lokalizácii s vysokým porastom. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, zjednodušenému na štyri základné tlačidlá (power, nastavenie jasu, nastavenie paliet a ZOOM) a malej váhe možno ďalekohľad s termokamerou ľahko ovládať napr. len jednou rukou. Možno ju tiež pripevniť na statív alebo na rad ďalších ručných zariadení, ktoré disponujú príslušným závitom.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?