Domov / Nočné videnie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Noktovízor AGM WOLF 14 BS


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0010
Modelový rad noktovízorov AGM WOLF poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor použiteľný ako pre lovcov, tak pre ozbrojené zložky. Tento noktovízor má kvalitné a pevné telo, nízku hmotnosť a malé rozmery pre čo najpohodlnejšie použitie.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Noktovízor AGM WOLF 14 BS

Noktovízor AGM WOLF 14 s objektívom 27 mm a priblížením 1x

Tento noktovízor poskytuje kvalitný obraz za rozumnú cenu, obraz je vo fosforovo bielych farbách, ďalej môže ponúknuť kompaktné telo, malé rozmery, aj hmotnosť. V tele AGM WOLF je tiež integrovaný infra prísvit. 

Objektív s ohniskovou vzdialenosťou 27 mm poskytuje obraz bez priblíženia tak, ako by ste ho videli vlastným okom.

Napájanie je realizované pomocou CR123 batérií, alebo pomocou adaptéra na klasické AA batérie. Možnosť pripevnenia ako na helmu, tak pomocou špeciálnej čelenky na hlavu.

K dispozícii je tiež korekcia dioptrií a široký výber príslušenstva.

Ako fungujú noktovízory?

Princíp, na ktorom funguje tento noktovízor je zosilnenie zvyškového svetla pomocou fotonásobiča. Použitie tohto noktovízora je teda možné vonku, v prírode či v meste, jednoducho tam, kde je aspoň trochu svetla, ktoré môže fotonásobič zosilniť. Pre použitie v budovách, jaskyniach a pod. je použitie možné za predpokladu, že použijete infra prísvit. Infra prísvit nasvieti danú oblasť pomocou okom neviditeľného svetla, toto svetlo fotonásobič „vidí“ a zosilní ho na úroveň, že je pozorovanie noktovízorom možné. Infra prísvit je tiež možné použiť, pokiaľ chceme docieliť jasnejší obraz.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?