Domov / O nás
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

O nás

Sme spoločnosť zameraná na vývoj eshopov

oXyShop je česká spoločnosť. Skúsenosti s produkciou kompletných eshopových riešenie zbierame od roku 2001. Zákazníkom poskytujeme nielen eshopy, ale aj ďalšie služby pre podporu podnikania na internete - odborné školenia, online marketing, konzultácie, technickú podporu a neustále rozširovanie existujúcich riešení. Kancelárie máme v Brne aj v Prahe.

A tiež je to Marek, Eva, Štěpán a ďalších 80 ľudí

Sa 13 z nich ste denne v kontakte. Tie ostatné stretnete počas tvorby eshopu, jeho propagácia na internete alebo na jednom z našich školení v Brne alebo Prahe. A ich typické znaky? Dlhoročné skúsenosti sa nováčikmi aj miliardovými projekty, špecializácia na prepojenie eshopov s ERP systémami a ... moravský zmysel pre humor.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?