Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort CL-U3 externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0243
Prevádza videosignál z CameraLink na UBS 3.0. Je kompatibilný s USB3 Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 3 Gb/s a má 120 MB frame buffer.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort CL-U3 externý framegrabber

Jednoduchá integrácia USB3 Vision video rozhrania pre CameraLink kamery

Pleora iPORT CL-U3 je externý framegrabber, ktorý poskytuje integrátorom a výrobcom prednosti dizajnovej flexibility a cenovej dostupnosti konverziou CameraLink kamier na kamery USB3 Vision. Pomocou tohto externého prevodníka môže CameraLink kamera poskytovať vysokorýchlostný obrazový a videosignál cez široko dostupné USB 3.0 rozhranie.

CL-U3 prevádza video z Base a Medium režimu CamLink kamery na USB 3.0 link. Pripojenie k pracovnej stanici prostredníctvom USB 3.0 port eliminuje potrebu voľného slotu v PC pre príslušnú zásuvnú CamLink kartu. Výsledkom je redukcia veľkosti systému, jeho ceny a spotreby energie vďaka použitiu napr. laptopu, single-board alebo zabudovaných počítačov. Integrované PLC a GPIO schopnosti dovoľujú koncovému používateľovi riadiť, časovať a synchronizovať kamery a ďalšie prvky systémov strojového videnia.

Pleora CL-U3 prevodník pomáha výrobcom systémov a integrátorom využiť výkon USB 3.0 rozhrania vrátane napájania káblom i schopnosť pripojenia plug&play. Zároveň umožňuje projektantom navrhnúť systém, spĺňajúci veľmi špecifické požiadavky vrátane produktov podporujúcich rozšírený rozsah prevádzkových teplôt, rozsiahlu funkčnosť GPIO a napájanie po CameraLink (PoCL).

CL-U3 plne podporuje normy USB3 Vision a GenICam a zaisťuje interoperabilitu so zariadeniami tretích strán od rôznych dodávateľov. CL-U3 je podporuje Pleora eBUS SDK nástrojovú súpravu.

Špecifikácia
Dĺžka 0.038 m
Šírka 0.083 m
Výška 0.051 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?