Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights Štruktúrované svetlo SXP30


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0177
SXP30 Series Projektor Light vie vytvoriť, v porovnaní s konkurenciou, najintenzívnejšie premietaný vzor poskytovaný LED diódami. LED veľké 9 mm² vysielajú svetelný signál s 9x vyššou intenzitou než LED so štandardným výkonom.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights Štruktúrované svetlo SXP30

Smart Vision Lights SXP30

SXP30 Series Projektor Light vie vytvoriť, v porovnaní s konkurenciou, najintenzívnejšie premietaný vzor poskytovaný LED diódami. LED veľké 9 mm² vysielajú svetelný signál s 9x vyššou intenzitou než LED so štandardným výkonom. Kryt je vyrobený z rebrovaného 6061-T6 hliníka a navrhnutý tak, aby odviedol toľko tepla, koľko je možné a preto môžu byť LED prevádzkované s omnoho vyšším prechádzajúcim prúdom než štandardné 1 mm² LED. Pre osvetľovač je k dispozícii rad vymeniteľných vzorov (vrátane možnosti vlastného návrhu používateľa). SXP30 Series umožňuje premietať tenšiu a precíznejšiu štruktúru svetla i v porovnaní s laserovými projektormi, čo robí z SXP30 tie najpresnejšie svetlá.

  • Štandard 5 Pin M12 pre Quick Disconnect
  • Rad vymeniteľných vzorov
  • Zabudovaný driver – bez externého pripojenia k radiču
  • PNP a NPN stroboskopický vstup
  • Nepretržitá prevádzka alebo režim stroboskopu
  • Analógová intenzita riadená signálom 0 – 10 V DC
  • Jedna 9 mm² vysokoprúdová LED dióda
Špecifikácia
Váha 0.29 kg
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?