Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR A8200sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0391
Termokamera FLIR A8200sc využíva chladený detektor a je vhodná na aplikácie výskumu a vedy. Termokamera ponúka vysoké rozlíšenie 1024 x 1024 pixelov a spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 μm.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Vysokorýchlostná termokamera FLIR A8200sc MWIR pre vedu a vývoj

Kompaktná a stacionárna MWIR kamera s výborným rozlíšením

Termokamera FLIR A8200sc patrí do série kamier A82XXSC/A83XXSC, ktoré sú vybavené chladeným detektorom a ponúkajú veľmi kvalitné rozlíšenie. Uplatnenie nachádzajú v celom rade vedecko-výskumných odborov, napr.: termálna kontrola elektroniky, tepelná mikroskopia, nedeštruktívne testovanie, analýza porúch materiálov, letecké tepelné mapovanie, a pod.

Ide o kompaktné, vysokocitlivé MWIR termokamery s veľmi nízkym šumom v obraze. Termokamera je ponúkaná s chladeným Indium antimonide (InSb) detektorom a výborným rozlíšením až 1024 x 1024 px. Vďaka takto vysokému rozlíšeniu sú všetky detaily v HD termograme ľahko rozlíšiteľné. Táto kamera disponuje spektrálnym rozlíšením: 3,0 – 5,0 μm.

Veľmi krátka expozičná doba vám môže umožniť „zmrazenie“ scény a dosiahnuť tak veľmi presné merania. Režimy subwindow umožňujú používateľovi snímanie iba časti zorného poľa a vďaka tomu zvýšiť snímaciu rýchlosť.

Základné vlastnosti

  • HD rozlíšenie 1024 x 1024 pixelov,
  • spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 μm.
  • chladený fotodetektor typu Indium antimonide (InSb),
  • záznam rádiometrického videa v HD kvalite,
  • široká ponuka výmenných objektívov.
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?