Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A8303sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0399
Termokamera FLIR A8303sc využíva chladený detektor a je vhodná na aplikácie výskumu a vedy. Termokamera ponúka vysoké rozlíšenie 1280 x 720 pixelov a spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 μm.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR A8303sc MWIR pre vedu a vývoj

Kompaktná a stacionárna MWIR kamera s výborným rozlíšením

Termokamera FLIR A8303sc patrí do série kamier A82XXSC/A83XXSC, ktoré sú vybavené chladeným detektorom a ponúkajú veľmi kvalitné rozlíšenie. Uplatnenie nachádzajú v celom rade vedecko-výskumných odborov, napr.: termálna kontrola elektroniky, tepelná mikroskopia, nedeštruktívne testovanie, analýza porúch materiálov, letecké tepelné mapovanie, a pod.

Ide o kompaktné, vysokocitlivé MWIR termokamery s veľmi nízkym šumom v obraze. Termokamera je ponúkaná s chladeným Indium antimonide (InSb) detektorom a výborným rozlíšením až 1280 x 720. Vďaka takto vysokému rozlíšeniu sú všetky detaily v HD termograme ľahko rozlíšiteľné.

Veľmi krátka expozičná doba vám môže umožniť „zmrazenie“ scény a dosiahnuť tak veľmi presné merania. Režimy subwindow umožňujú používateľovi snímanie iba časti zorného poľa a vďaka tomu zvýšiť snímaciu rýchlosť.

Základné vlastnosti

  • HD rozlíšenie 1280 × 720 pixelov.
  • Spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 μm.
  • Chladený fotodetektor typu Indium antimonide (InSb).
  • Extrémne vysoká teplotná citlivosť – NETD lepšia než 20 mK (t.j. 0,02 °C).
  • Záznam rádiometrického videa v HD kvalite.
  • Široká ponuka výmenných objektívov.
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?