Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR BHS-X Command na nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0149
Termokamera FLIR BHS-X Command nachádza najväčšie uplatnenie v oblasti bezpečnostných zložiek a ich aplikácií, pozorovaní osôb, strážení objektov, sledovaní zveri a pod.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR BHS-X Command na nočné videnie

BHS-X od spoločnosti FLIR predstavuje cenovo dostupnú, binokulárnu termovíziu. Vďaka adaptabilnej a rýchlej možnosti výmeny šošoviek a funkcii nočného videnia je vhodným vybavením napríklad policajných, hasičských a záchranných zborov a jednotiek colnej stráže.

Na rozdiel od ostatných termovíznych ďalekohľadov, má síce rad BSH iba jednu šošovku, ale umožňuje zobrazovať v štýle binokulárnych kamier. Termokamera disponuje rozlíšením 320 x 240 pixelov a funkciou ZOOM (až 4x).

Pri modeli FLIR BHS-X máme možnosť vybrať si z troch šošoviek – 35 mm na zameriavanie vecí z bezprostrednej blízkosti (využiteľný napríklad pri policajných zákrokoch), 65 mm na stredné vzdialenosti a 100 mm na vzdialenosť väčšiu ako kilometer (pátranie po osobách a pod.). Kameru tak môžeme ľahko prispôsobiť zamýšľanému využitiu.

Terénni používatelia určite ocenia aj vymeniteľné batérie, vďaka ktorým môže byť infrakamera udržiavaná v prevádzke tak dlho, ako je potrebné. Infrakamera dokáže pracovať aj v sťažených podmienkach, ako je hmla, tma alebo práca v hustom poraste, navyše je vybavená odolnosťou IP 67, čo zaisťuje odolnosť voči prachu, pádom a vodotesnosť až do hĺbky jedného metra.

IR kamera sa dá veľmi ľahko ovládať pomocou piatich základných tlačidiel – záznam obrazu, digitálny zdvojovač (zdvojuje obraz), tlačidlo na zmenu polarity (inverzne obracia farby, čo je vhodné v niektorých typoch prostredia, napr. vodnom) a hľadáčik, ktorým možno nastaviť jas. Tlačidlá sú umiestnené v hornej časti termokamery, aby mohol pozorovateľ upravovať nastavenia a pritom nemusel zložiť prístroj z očí.

Po dokončení misie je možné exportovať videá a fotografie priamo z infrakamery pomocou kábla, alebo z SD/SDHC karty, ktorú možno do zariadenia vložiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?