Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E5 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0153 Produktové číslo: 845188014124 Akce Doprodej
Termokamera Flir E5 je určená na jednoduchšie všeobecné použitie, najpoužívanejšia je však v stavebníctve a priemysle. Disponuje rozlíšením 120 x 90 px a teplotnou citlivosťou < 0,10 °C.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
1.184,81 € bez DPH
1.433,62 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR E5 pre priemysel a stavebníctvo

Termokamera Flir E5 je výkonný tepelný zobrazovací nástroj, schopný pomáhať pri rozpoznaní a riešení mechanických, elektrických a stavebných problémov. Chyby možno nájsť rýchlo a bezpečne, bez nutnosti priameho kontaktu s potenciálne poškodeným prístrojom. Infrakamera E5 je najlacnejšia z kamier radu FLIR Ex a je vyhľadávaná hlavne vďaka intuitívnemu ovládaniu a používateľsky veľmi zaujímavému pomeru ceny a kvality.

Infračervená kamera s rozlíšením 120 x 90 pixelov dokáže merať teplotu v hodnotách –20 až +250 °C, pričom dosahuje presné výsledky. Teplotná citlivosť je menšia ako 0,10 °C. Za dostupnú cenu tak E5 ponúka najvyššiu kvalitu obrazu. FLIR E5 oproti základnému modelu E4 navyše poskytuje profesionálne meracie funkcie, ako je zistenie teploty jedného bodu alebo nájdenie bodu s maximálnou/minimálnou teplotou v zornom poli (t.j. 45° x 34°).

Termovízna kamera E5 je vybavená unikátnym systémom MSX, patentovaným spoločnosťou FLIR. Ten pridáva kľúčové detaily z digitálnej kamery do IR fotografie. Toto prepojenie umožňuje lepšiu orientáciu v priestore, a teda rýchlejšiu identifikáciu problému. Okrem toho možno samozrejme urobiť fotografie len v infračervenom spektre alebo klasické digitálne fotografie.

Na trojpalcovom displeji možno v reálnom čase na kamere sledovať meraný objekt, či prechádzať už urobené snímky. Kompatibilné softvéry FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ potom umožňujú analýzu jednotlivých súborov a jednoduchý export do PDF.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenie v Centre termografie s certifikátom
  • Softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb)
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR


Ako oficiálne zastúpenie FLIR pre ČR a SR k termokamere dodávame predĺženú záruku na detektor na 10 rokov, plnú záručnú i pozáručnú podporu vrátane poradenstva a nadstavbový softvér spoločnosti Workswell (ThermoFactor na stavby, ThermoElectric na prediktívnu údržbu, prípadne vedecký softvér CorePlayer na pokročilé úpravy termogramov).

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku kamere získate poukaz na jednodňový kurz "Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie, kde sa dozviete hlavne o najčastejších chybách merania, o tom ako sa im vyvarovať, ako správne napísať protokol o meraní, ako využiť všetky vlastnosti termokamier.

Školitelia Centra termografie zaisťujú spoločnosti W-Technika tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR, poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, robia testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?