Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E53 pre priemysel a stavebníctvo


1 hodnotenie Kód: ab0003 Produktové číslo: 4743254003781 + Školenia zadarmo Akcia
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera Flir E53 s rozlíšením senzora 240 x 180 px, teplotným rozsahom -25 ° C do +650 ° C, teplotný citlivosťou <0,04 ° C a zorným uhlom 24 ° je určená pre pokročilé termálne analýzy.
Výrobca:
Dostupnosť: SKLADOM
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR E53 pre priemysel a stavebníctvo

Veľké rozlíšenie a vysoká presnosť

Infrakamera E53 ponúka rozlíšenie 240 x 180 px, to znamená 43 200 jednotlivých bodov, pri ktorých možno veľmi presne zistiť teplotu (citlivosť 40 mK). Táto IR kamera zvládne merať teploty až do 650 °C. E53 poskytuje vysokokontrastný obraz na veľkom 4" displeji, vylepšený patentovaným systémom MSX, ktorý vkladá krivky viditeľného spektra do termogramu a používateľovi tak pomáha lepšie sa orientovať. Výsledné termogramy, digitálne fotografie alebo MSX snímky možno v reálnom čase prezerať na dotykovom displeji, prezerať ich v galérii či analyzovať a upravovať v softvéri.

Optimalizované pre priemysel a stavebníctvo

V priemysle aj staviteľstve používateľ uvíta funkcie izotermy/alarmu. Táto funkcia farebne zvýrazní teploty nad alebo pod požadovaným limitom, pri analýze budov je potom výhodou použiť alarm izolácie a vlhkosti pre ľahšiu vizualizáciu chýb. Kamera disponuje vysokým stupňom krytia, vďaka ktorému zvláda prevádzku aj v náročnejších podmienkach. Zefektívneniu pracovných postupov ďalej pomáhajú zabudovaný mikrofón pre hlasové anotácie, či možnosť pridania textových komentárov ku každej snímke. Veľmi ľahké je aj generovanie reportov pomocou kompatibilného softvéru FLIR TOOLS, ktoré je možné exportovať do súborov PDF.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • odborné školenie v Centre termografie s certifikátom,
  • softvér Workswell ThermoElectric (pre prediktívnu údržbu) prípadne ThermoFactor (pre hodnotenie stavieb),
  • predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov,
  • servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR.

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner.

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Štítky
Doplnky a súvisiace
Náhradná batéria pre FLIR Exx termokamery Náhradná batéria pre FLIR Exx termokamery Kód: ab0453 Príslušenstvo
NA DOTAZ
Náhradná batéria k termokamerám FLIR radu Exx-2017.
119 € bez DPH
Detail
Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Kód: ab0454
NA DOTAZ
Textilné puzdro k termokamerám FLIR radu Exx-2017.
81 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?