Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E76 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1203 Produktové číslo: 4743254004597 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Odporúčame
Termokamera FLIR E76 poskytuje citlivosť < 0,03°C a rozlíšenie 320x240px potrebné na diagnostiku problémov a nájdenie skrytých nedostatkov, aj pri meraní z diaľky. Vďaka tomu nachádza infrakamera uplatnenie v priemyslu a stavebníctvu
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR E76 pre priemysel a stavebníctvo

Termokamera z radu Exx vytvára ostré, živé snímky vďaka nadštandardnému rozlíšeniu 320 x 240 px (čo znamená viac ako 76 000 bodov merania teploty). Tri výmenné objektívy (10 mm, 18 mm a 29 mm) ponúkajú kompletné pokrytie blízkych aj vzdialených cieľov.

Presné zaostrovanie

Laserový snímač vzdialenosti pri termokamere uľahčuje rýchle a presné automatické zaostrovanie, spolu s citlivosťou 30 mK tak môžeme vždy zaistiť presne meranie teploty. Okrem laserového diaľkomera možno využiť tiež ostrenie manuálne.

Dotykový displej s rotáciou

4“ dotykový displej s funkciou auto-rotation ponúka obrazové módy zobrazované v reálnom čase. Okrem digitálnej fotografie a termogramu možno snímať aj v režime MSX, ten vkladá do termogramu krivky viditeľného svetla a používateľovi tak pomáha s presnejšou orientáciou.

Technologický náskok

Extra funkcie infrakamery, ako je napríklad alarm izolácie, alarm vlhkosti a zabudovaný mikrofón pre hlasové anotácie, uľahčujú pracovné postupy a šetria čas.

Vďaka vlastnostiam, ako je sklo odolné proti poškrabaniu a odolnosť termokamery voči nárazu, predstavuje kamera omnoho viac, než len dizajnový kúsok. IR kamera FLIR E76 je kompatibilná so softvérom FLIR TOOLS, ktorý umožňuje analýzu jednotlivých snímok a tvorbu protokolov, ktoré možno následne exportovať do súborov PDF.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240 px
Teplotný rozsah -20°C až +1000°C
Teplotná citlivosť < 40 mK
Zorné pole 24° x 18° (18 mm lens), 42° x 32° (10 mm lens), 24° x 18° (18 mm lens), 14° x 10° (29 mm lens)
Ostrenie Manuální a automatické
Digitálný Zoom 1-4x kontinuální
Meracie funkcie 1bod,Min/Max
Time-lapse (Infrared) Ne
Súbory Štítky
Doplnky a súvisiace
Vymeniteľný objektív 24° pre termokamery FLIR Exx Vymeniteľný objektív 24° pre termokamery FLIR Exx Kód: ab0456
NA DOTAZ
Vymeniteľný objektív so zorným uhlom 24° určený pre termokamery FLIR radu Exx-2017.
 
Detail
Vymeniteľný objektív 42° pre termokamery FLIR Exx Vymeniteľný objektív 42° pre termokamery FLIR Exx Kód: ab0457
NA DOTAZ
Vymeniteľný objektív so zorným uhlom 14° určený pre termokamery FLIR radu Exx-2017.
 
Detail
Vymeniteľný objektív 14° pre termokamery FLIR Exx Vymeniteľný objektív 14° pre termokamery FLIR Exx Kód: ab0455
NA DOTAZ
Vymeniteľný objektív so zorným uhlom 14° určený pre termokamery FLIR radu Exx-2017.
 
Detail
Náhradná batéria pre FLIR Exx termokamery Náhradná batéria pre FLIR Exx termokamery Kód: ab0453
NA DOTAZ
Náhradná batéria k termokamerám FLIR radu Exx-2017.
133 € bez DPH
Detail
Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Kód: ab0454
NA DOTAZ
Textilné puzdro k termokamerám FLIR radu Exx-2017.
110 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR E96 pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E96 pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab1205 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Odporúčame
NA DOTAZ
FLIR E96 je prvá termokamera s pištoľovou rukoväťou s rozlíšením senzora 640 × 480 px, s teplotným rozsahom -20 ° C až +1 500 ° C, teplotnou citlivosťou <0,04 ° C a možnosťou zorného p…
 
Detail
Termokamera FLIR E86 pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E86 pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab1204 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Termokamera FLIR E86 disponuje rozlíšením 464 x 348 px a má teplotnú citlivosť až 0,03 °C. Je určená pre rýchlu a presnú detekciu tepelných problémov. Táto univerzálna kamera nájde vyu…
 
Detail
Termokamera FLIR E54 pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E54 pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab1202 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
SKLADOM
Termokamera Flir E54 s rozlíšením senzora 320 x 240 px, teplotným rozsahom -25 ° C do +650 ° C, teplotnou citlivosťou <0,04 ° C a zorným uhlom 24 ° je určená pre pokročilé termálne analýzy.
Zlacnené z 6.769 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
5.146 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?