Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR E95 pre priemysel a stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1205
Termokamera FLIR E95 je najvyšší model radu Exx. Vyniká vysokým rozlíšením 464 x 348 px a teplotnou citlivosťou < 0,03 °C, potrebnými na diagnostiku elektrických porúch a zistení skrytých chýb, ktoré ohrozujú hladký chod priemyselných strojov.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR E95 pre priemysel a stavebníctvo

Vysoké rozlíšenie a výkony

Termokamera s rozlíšením nadštandardných 464 x 348 px nám ponúka viac ako 161 000 bodov, pri ktorých možno jednotlivo určiť teplotu, široký rozsah merania (až 1500 °C) a veľmi presný výsledok, vďaka citlivosti 30 mK. Okrem termogramu a digitálnej fotografie ponúka infrakamera možnosť MSX snímky, tá priamo vkladá krivky farebného spektra do termogramu a uľahčuje tak používateľovu orientáciu v priestore. 4“ dotykový displej s autorotáciou umožňuje pohľad v reálnom čase, alebo následne prezeranie nafotených fotografií v galérii.

Výmenné objektívy

Aby sa IR kamera ešte viac prispôsobila zamýšľanej misii, poskytuje spoločnosť FLIR možnosť voľby hneď z troch možných výmenných objektívov (18 mm, 10 mm a 29 mm), o tie sa je možné deliť i medzi jednotlivými modelmi radu Exx. Vedľa manuálneho ostrenia možno využiť aj presný laserový zameriavač.

Inteligentné obrazové funkcie

Rýchlejšiemu a efektívnejšiemu riešeniu problémov ďalej pomáhajú funkcie ako alarm izolácie a alarm vlhkosti, alebo zabudovaný mikrofón pre hlasové anotácie. Prístroj je kompatibilný so softvérom FLIR TOOLS, ktorý umožňuje profesionálnu analýzu snímok a tvorbu protokolov, ktoré možno jednoducho exportovať do súborov PDF. Kamera má vysoký stupeň krytia a je tak schopná zvládnuť prevádzku aj v náročnejších podmienkach.

Súbory


Štítky
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR E53 pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E53 pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab1202 Novinka Akce Garance nejnižší ceny Doporučujeme
SKLADOM
Termokamera Flir E53 s rozlíšením senzora 240 x 180 px, teplotným rozsahom -25 ° C do +650 ° C, teplotný citlivosťou <0,04 ° C a zorným uhlom 24 ° je určená pre pokročilé termálne analýzy.
Zlacnené z 5.736,08 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
4.592,22 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR E75 pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E75 pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab1203
NA DOTAZ
Termokamera FLIR E75 poskytuje citlivosť < 0,03°C a rozlíšenie 320x240px potrebné na diagnostiku problémov a nájdenie skrytých nedostatkov, aj pri meraní z diaľky. Vďaka tomu nachádza …
Zlacnené z 9.110,40 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
7.036,67 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR E85 pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E85 pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab1204
NA DOTAZ
Termokamera FLIR E85 disponuje rozlíšením 384 x 288 px a má teplotnú citlivosť až 0,03 °C. Je určená pre rýchlu a presnú detekciu tepelných problémov. Táto univerzálna kamera nájde vyu…
Zlacnené z 11.503,52 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
9.255,19 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?