Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR PT-602CZ na nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0287
Multisenzorový termokamerový systém PT-602CZ je vybavený termokamerou s rozlíšením 640 x 512 pixelov. Jej spektrálny rozsah je od 3 do 5 μm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR PT-602CZ na nočné videnie

FLIR Triton PT-602CZ je pokročilá bezpečnostná kamera, ktorá používa chladený infračervený detektor s rozlíšením 640 x 480 pixelov. Prostredníctvom tohto detektora vytvára extrémne detailné termografické snímky aj na veľké vzdialenosti a v extrémnych podmienkach. Triton PT-602CZ je vybavený výkonnou optikou, ktorá kombinuje vynikajúce situačné povedomie s možnosťou kontinuálneho, až 14x, zoomu. Táto kamera je flexibilným zobrazovacím riešením aj pre najnáročnejšie aplikácie.

Triton PT-602CZ poskytuje najkomplexnejšiu ochranu v prípade veľkých i malých lokalít. Infračervené kamery detegujú teplo, a tak môžu odhaliť akýkoľvek neoprávnený prístup vo všetkých svetelných podmienkach, vrátane úplnej tmy, dažďa, hmly alebo dymu. Bezpečnostná kamera FLIR Triton PT-602CZ poskytuje ochranu neustále, 24/7. Ľudskú postavu umožňuje detegovať na vzdialenosť 4 – 5 km. Na kontrolu sledovanej scény je navyše možné využiť kameru pre viditeľné spektrum, ktorá má kontinuálny optický zoom až 36x.

Táto termokamera môže byť integrována do akejkoľvek existujúcej siete protokolu TCP/IP a dá sa ľahko ovládať cez počítač. Zároveň môžete pomocou siete šíriť signál kamery ľubovoľne ďaleko, a tým opäť zvyšovať bezpečnosť sledovaných priestorov. Termokamera má extrémne odolné krytie (IP 66) a je teda spoľahlivo chránená proti vniknutiu prachu a vody.

 

Špecifikácia
Váha 18.5 kg
Dĺžka 0.352 m
Šírka 0.495 m
Výška 0.333 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?