Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T530 pre stavebníctvo a priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0014
Termokamera vhodná pre širokú škálu aplikácií (stavebníctvo, ľahký aj ťažký priemysel, veda a výskum). Rozlíšenie 320 x 240 px, teplotná citlivosť <30 mK.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T530 pre stavebníctvo a priemysel

Univerzálna výkonná termokamera

Táto termokamera je vďaka svojim skvelým parametrom a množstvom funkcií vhodná pre všetky aplikácie od stavebníctva a ťažký aj ľahký priemysel, až po vedecko-výskumné aplikácie s požiadavkami na analýzu rádiometrického videa. Štandardne dostupné objektívy sú 42°, 24° a 14°.

FLIR T530 je profesionálna termokamera účinná ako pri preventívnej kontrole, tak na vylúčenie rizík plynúcich zo zvýšenej teploty meraných objektov. Vďaka platforme s otočným objektívom o 180° a jasnému 4 palcovému LCD displeju môže T530 pomáhať pri diagnostike ťažko dostupných komponentov v akomkoľvek prostredí. Kamera disponuje radom užitočných funkcií a jej displej ponúka prvotriedny obraz.

Rýchle vykonateľné kritické rozhodnutia

Asistované automatické zaostrovanie pomocou laserového lúča zaručuje výborne zaostrenie oblasti záujmu a presné meranie teploty, čo vedie k rýchlym rozhodnutiam.

Flexibilný a ergonomický dizajn

Objektív T530 možno otáčať až o 180°, takže môžete objekt záujmu snímať v ľubovoľnom uhle – pohodlne a po celý deň.

Intuitívne ovládanie

Kapacitný dotykový displej s intuitívnym menu je ľahko ovládateľný. Navyše kamera obsahuje tiež dve programovateľné tlačidlá.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240 px
Teplotný rozsah -20°C až +1200°C
Teplotná citlivosť < 30 mK
Ostrenie Manuálné i automatické
Fotoaparát Ano (5Mpx)
Digitálný Zoom 1-4x kontinuálný
Bluetooth / WiFi Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?