Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T530 pre stavebníctvo a priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0014
Termokamera vhodná pre širokú škálu aplikácií (stavebníctvo, ľahký aj ťažký priemysel, veda a výskum). Rozlíšenie 320 x 240 px, teplotná citlivosť <30 mK.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR T530 pre stavebníctvo a priemysel

Univerzálna výkonná termokamera

Táto termokamera je vďaka svojim skvelým parametrom a množstvom funkcií vhodná pre všetky aplikácie od stavebníctva a ťažký aj ľahký priemysel, až po vedecko-výskumné aplikácie s požiadavkami na analýzu rádiometrického videa. Štandardne dostupné objektívy sú 42°, 24° a 14°.

FLIR T530 je profesionálna termokamera účinná ako pri preventívnej kontrole, tak na vylúčenie rizík plynúcich zo zvýšenej teploty meraných objektov. Vďaka platforme s otočným objektívom o 180° a jasnému 4 palcovému LCD displeju môže T530 pomáhať pri diagnostike ťažko dostupných komponentov v akomkoľvek prostredí. Kamera disponuje radom užitočných funkcií a jej displej ponúka prvotriedny obraz.

Rýchle vykonateľné kritické rozhodnutia

Asistované automatické zaostrovanie pomocou laserového lúča zaručuje výborne zaostrenie oblasti záujmu a presné meranie teploty, čo vedie k rýchlym rozhodnutiam.

Flexibilný a ergonomický dizajn

Objektív T530 možno otáčať až o 180°, takže môžete objekt záujmu snímať v ľubovoľnom uhle – pohodlne a po celý deň.

Intuitívne ovládanie

Kapacitný dotykový displej s intuitívnym menu je ľahko ovládateľný. Navyše kamera obsahuje tiež dve programovateľné tlačidlá.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?