Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T660 na prediktívnu údržbu a pre stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0026 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamery FLIR radu T6x0 patria medzi najlepšie ručné kamery spoločnosti FLIR. Termokamera T660 ponúka rozlíšenie detektora 640 x 480 px, teplotnú citlivosť < 0,02 °C a rozsah meraných teplôt –40 °C až +2000 °C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T660 na prediktívnu údržbu a pre stavebníctvo

OPTIMÁLNA ERGONOMIKA

Objektív T600 možno pre ľahšie ovládanie otáčať až o 120°. Automatická orientácia obrazovky zaisťuje, že je vždy ľahko čitateľná.

EFEKTIVITA A PRODUKTIVITA

FLIR T660 ponúka rad užitočných prvkov od intuitívneho používateľského rozhrania až k nástrojom, ako je náčrtok na obrazovke.

RÝCHLA KOMUNIKÁCIA

Kameru možno pripojiť (cez Wi-Fi) k službe FLIR Tools Mobile na analýzu a šírenie obrázkov. K dispozícii je tiež pripojenie METERLiNK®.

ŠIROKÉ UPLATNENIE

Celý tento rad termokamier je určený pre najnáročnejšie aplikácie v priemysle s meraním teploty až do +2000 °C (voliteľne do +3000 °C), ale vzhľadom k svojim parametrom nachádzajú široké uplatnenie i na univerzitách a vo výskumných organizáciách a to vrátane lekárskeho (onkológia, športová a rehabilitačná medicína) a biologického výskumu. Termokamera FLIR T660 ponúka patentovanú funkciu UltraMax, ktorá digitálnym spracovaním urobeného termogramu zvyšuje jeho rozlíšenie (až 4x väčší počet pixelov) a znižuje šum.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?