Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR ThermoSight RS64 puškohľad


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0093
Termokamery FLIR radu ThermoSight® RS sú nevyhnutným nástrojom pri love dravcov a škodcov pri nulovom svetle. Ľahko ovládateľný puškohľad RS64 odhaľuje telesné teplo cieľových zvierat, zatiaľ čo je pozorovateľ skrytý v absolútnej tme.
Výrobca:
Produkt již není v prodeji
Termovízia FLIR ThermoSight RS64 puškohľad

Vďaka pokročilej technológii korekcie obrazu, hladkej snímkovacej frekvencii 30 Hz a najvyššiemu dostupnému rozlíšeniu detektora (640 x 460 px) prináša termokamera RS64 výborné výsledky. Používateľ si navyše môže vybrať z dvoch druhov pevných objektívov (18°, 10°) a kameru tak ešte viac prispôsobiť zamýšľanej operácii.

Ľahké ovládanie, s ktorým možno manipulovať aj v rukaviciach, zaisťujú iba 4 tlačidlá. Pomocou nich možno rýchlo prechádzať medzi možnosťami intuitívneho menu. Infrakamera umožňuje nastaviť farebné palety, polaritu, ZOOM (až 16x) a vybrať si z niekoľkých druhov nastavení zameriavacieho kríža, to všetko maximálne troma kliknutiami.

Kamera s termovíziou spoľahlivo pracuje aj v extrémnych podmienkach a podľa certifikátu IPX7 zvládne i krátky ponor vo vode. Nevyhnutnou súčasťou je aj vnútorný systém redukcie nárazov.

3 palce veľký očný reliéf poskytuje úľavu očiam zvlášť pri dlhšom používaní (batéria zvládne až štvorhodinovú nepretržitú prevádzku). IR kamera disponuje aj USB portom, slúžiacim ako na nabíjanie, tak na prenos kamerou nahraných videí.

Špecifikácia
Váha 0.8 kg
Dĺžka 20.3 m
Šírka 8.4 m
Výška 7.4 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?