Domov / Nočné videnie / Termovízia pre nočné videnie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR ARMASIGHT PROMETHEUS 336 3-12X50 30 HZ puškohľad


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1241
Termovízny monokulár FLIR Prometheus
Výrobca:
Produkt již není v prodeji
Termovízia FLIR ARMASIGHT PROMETHEUS 336 3-12X50 30 HZ puškohľad

TTermovízny monokulár FLIR Prometheus kombinuje zaostriteľnú optickú šošovku 50 mm s garantovaným výkonom termovízneho jadra Tau™2 firmy FLIR. Prometheus je navrhnutý na termálne pozorovanie v stredných vzdialenostiach a dosahuje obnovovacej frekvencie až do 60 Hz. Ponúka tak spoľahlivé termálne zobrazovanie na nepretržité pozorovanie pohybujúcich sa cieľov.

Spoľahlivé pozorovanie a zobrazovanie s termálnym nočným videním

 

Termálne zobrazovanie poskytuje nerušené pozorovanie v úplnej temnote, pri oslnení, v dyme i hmle. Prometheus je vybavený manuálne zaostriteľným 50 mm objektívom, ktorý je vhodný na vyhľadávanie osôb, zvierat a predmetov. Prometheus ponúka rad funkcií, medzi nimi sa nachádza štvornásobný digitálny zoom a niekoľko farebných paliet nastaviteľných používateľom.

Termovízny monokulár Prometheus

Produkt sa vyrába v troch variantoch ako

PROMETHEUS 336 3-12X50 30 HZ

PROMETHEUS 336 3-12X50 60 HZ

PROMETHEUS 640 2-16X50 30 HZ

 

 

Ponúkame aj test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – v tme v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

SúboryŠtítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?