Domov / Počítače
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vecow priemyselné PC ECS-7800-PoE


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0198
Priemyselné PC s pasívnym chladením a procesorom Intel® Core™ i7/i5/i3. PC má k dispozícii 6x Gigabit LAN s 4x PoE+, 8 izolovaných DIO a priemyselné krytie IP 65. Pracovná teplota PC je –25 °C – 70 °C.
Výrobca: VecowVecow
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vecow priemyselné PC ECS-7800-PoE

ECS-7800-PoE je priemyselný počítač, ktorého vysoký výkon zaisťujú procesory Quad Core 3. generácie Intel® Core ™ i7/i5/i3 (6M Cache, až na 3,30 GHz). Počítač obsahuje 16 GB DDR3L a DDR3 pamäť, 5 zobrazovacích výstupov (2 DisplayPort, DVI-D, VGA, LVDS), 16 izolovaných DIO, 2 GbE LAN, CFast, dva 2,5 "SATA 6 gps SSD/HDD sloty, 4 COM porty, 4 USB 3.0 porty, JST konektor a 2 Mini PCIe sloty. Veľkou výhodou pre systémy strojového videnia sú 4 Gigabit PoE+ porty, ktoré umožňujú napájať a prijať dáta až zo 4 kamier bez nutnosti použitia externých PoE adaptérov. Pre napájanie, prenos a synchronizáciu dát sa používa iba jeden ethernetový kábel. ECS-7800-PoE môže dodávať 50-57 V DC, 600 mA, a 25,5W pre napájanie ľubovoľného zariadenia: napríklad HD LCD, dotykovej obrazovky, kamery alebo senzoru pohybu. Dizajn počítača zaisťuje jeho vyššiu kompatibilitu s inými systémami, lepšie možnosti napájania, nižšie celkové náklady. ECS-7800-PoE je pasívne chladený kontrolný systém pre projekty z oblasti strojového videnia, 3D zobrazenia, ITS (Intelligent Traffic Solutions – inteligentné dopravné systémy), pre kontrolu kvality alebo lekárske aplikácie.

Špecifikácia
Váha 3 kg
Dĺžka 0.26 m
Šírka 0.215 m
Výška 0.079 m
Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?