Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by sa jednalo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Jedná sa ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda - nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO 410


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0221
Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO 410 s CMOS senzorom, ISO color 2000 D, ISO mono 6400, 72 GB vysokorýchlostná RAM, rozlíšením 1280 x 800 pri 5200 fps, 512 x 512 pri fps 17 000, 128 x 64 pri fps 270 000, 64 x 8 pri 650 000 fps.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO 410

Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO 410 má vysokú citlivosť, veľkú hĺbku ostrosti a širšie zorné pole, preto sa hodí pre celý rad funkcií v priemyselných odvetviach, využiteľná je v oblastiach výskumu, balistiky, crash testov a podobne.

10 sekúnd v kvalitnom rozlíšení

Phantom VEO 410 disponuje Phantom VEO 410 disponuje 1 Mpx (35 mm) senzorom s dátovou priepustnosťou 4 Gpx/s. To umožňuje kamere urobiť až 5200 snímok za sekundu v plnom rozlíšení 1280 x 800. Pri zníženom rozlíšení sa počet snímok ešte zvýši, pričom je kamera schopná sa dostať až na 600 000 fps. Pri maximálnom využití pamäti RAM s veľkosťou 72 GB a záznamovej rýchlosti 5200 fps ponúka kamera približne 10 sekúnd nahrávacieho času.

Na výber z dvoch prevedení

Všetky modely radu Phantom VEO sú k dispozícii v dvoch prevedeniach – L (light) a S (full). L-model je často využívaný v laboratóriách alebo kanceláriách. Poskytuje základné zobrazenie bez špeciálnych funkcií. Model S je obohatený o celý rad nadštandardného vybavenia, vrátane signálu, ovládacích prvkov priamo na kamere, robustných konektorov a kompatibility s výmennými pamäťovými médiami CFast 2.0. Model S je vhodný i pre záznam v exteriéri, bez toho, aby bola znížená kvalita obrazu.

Používateľský prispôsobiteľná kamera

Telo oboch modelov tvorí veľmi kompaktná, 5“ veľká kocka, konštruovaná z hliníka, aby bola dosiahnutá čo najmenšia hmotnosť (celkom 2,3 kg). Používateľ má na výber nielen z niekoľkých typov tiel, ale i konfigurácií pamäti a objektívov, aby mohol kameru lepšie prispôsobiť zamýšľanej operácii a rozpočtovému plánu. Kompatibilita je zaručená s objektívmi Nikon F/G, C-mount, PL-mount a Canon EF.

Prevádzka v akejkoľvek situácii

Phantom VEO 410 obsahuje 3G HD-SDI a HDMI výstupy a novú programovateľnú infraštruktúru vstupu a výstupu. Súčasťou balenia je i napájací zdroj s XLR predlžovačom a Ethernetový kábel. Vnútorné časti kamery sú úplne izolované, čo chráni elektrické obvody pred vodou, prachom a pieskom, to zaisťuje dlhodobú prevádzku kamery v akejkoľvek situácii.

Kľúčové vlastnosti

 • Výstupy SDI a HDMI
 • S-Model zahŕňa:
  • Média CFast 2.0
  • Vstup 12 V batéria
  • Ovládacie prvky na fotoaparáte
 • Programovateľný vstup/výstup
 • Možnosť 10 Gb Ethernet
 • Cine Raw formát

Balenie obsahuje

 • Napájací zdroj s XLR predlžovačom
 • Ethernetový kábel
 • Mini-SDI video kábel
 • Vytlačená príručka
 • Phantom PCC software
Špecifikácia
Váha 2.5 kg
Dĺžka 0.127 m
Šírka 0.127 m
Výška 0.127 m
Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?