Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0


Žiadne hodnotenie. Kód: d0046
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M210 RTK V2.0.
Výrobca: WorkswellWorkswell
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0

Balíček produktov spoločností Workswell a DJI na snímanie termovíznych snímok v spojení s prostriedkami bezpilotného letectva.

Obsah balíčka

Balíček obsahuje termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M210 RTK V2.0.

✅ Workswell WIRIS Pro vo verzii s integrovaným gimbálom

Workswell WIRIS Pro je univerzálna termokamera použiteľná v spojení s bezpilotnými leteckými prostriedkami (drony/UAV) V tomto prevedení s integrovaným gimbálom potom s modelovým radom DJI M200, M210 a M210 RTK, a to i vo verziách V2,0. Táto termokamera je použiteľná v priemyselných aplikáciách (metrológia), v precíznom hospodárstve, alebo napr. v archeológii. LWIR mikrobolometrický senzor termokamery disponuje rozlíšením 640 × 512 px (v pásme 7,5 – 13,5 μm) s možnosťou funkcie Super resolution mode s rozlíšením výsledného temogramu 1280 x 1024 px.

https:/workswell.cz/workswell-wiris-pro-inspekcni-kamera-s-ultrazoomem-uav/

✅ DJI M210 V2.0

DJI M210  RTK V2.0 je profesionálna kvadrokoptéra používajúca najmodernejšiu riadiacu techniku DJI a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier. Navyše oproti DJI M210 V2.0 má tento dron možnosť využiť RTK, a to ako pomocou NTRIP teda využitie siete CZEPOS, tak pomocou D-RTK2 pozemnej stanice od DJI.

https://www.w-technika.sk/dron-dji-m210-rtk-v2-0-uav-bezpilotni-letadlo.html

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?