Domov / Obchodné podmienky – požičovňa
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Obchodné podmienky – požičovňa

  • Vyzdvihnutie zariadenia je možné obvykle druhý pracovný deň od objednania zapožičania, vždy ale po predchádzajúcom dohovore. Zariadenie je možné vyzdvihnúť i vrátiť zo zapožičania, vždy ale po predchádzajúcom dohovore, každý pracovný deň v čase 9:30 až 16:00.
  • Pred odovzdaním i pred vrátením zapožičaného zariadenia, je zariadenie skontrolované naším technikom. O odovzdaní zariadenia do zapožičania i jeho navrátení, je spísaný odovzdávací protokol.
  • Uvedená cena zapožičania za 1 deň je stanovená pre zapožičania v dĺžke 1 alebo 2 dní, pre 3 a viac dní nás, prosím, kontaktujte pre nastavenie individuálnej ceny. Uvedené dni sa počítajú ako pracovné dni. Cena za zapožičanie cez víkend (sobota, nedeľa) je vo výške jedného pracovného dňa.
  • V prípade nákupu (podobného či ekvivalentu) zapožičaného zariadenia do štrnástich (14) pracovných dní od jeho vrátenia, bude odpočítaná cena požičania až za tri (3) dni z koncovej ceny produktu.
  • Súprava dronu vždy obsahuje akumulátor navyše, pokiaľ nie je uvedené inak. Súčasťou súpravy je vždy rovnako prepravný kufor.
  • Pred zapožičaním je zákazník zoznámený so základnou obsluhou zariadenia.
  • Pri zapožičaní je vždy nutné zložiť zálohu vo výške 50 % predajnej ceny zapožičiavaného zariadenia. V prípade zariadenia s koncovou cenou nad 100 000 Kč je výška zálohy individuálna. Pre podrobnosti nás, prosím, kontaktujte.
  • V prípade drahších zariadení, ako sú vysokorýchlostné kamery, výskumné MWIR vysokorýchlostné termokamery, profesionálne drony a prípadne ďalšie, ponúkame zapožičanie iba vo forme služby s naším technikom, ktorý vykoná (alebo bude asistovať) i príslušné meranie, letecké práce a pod. Túto ponuku nájdete v záložke Služby.
  • V prípade poškodenia či straty, alebo odcudzenia zariadenia, hradí požičiavateľ plnú výšku nákladov spojenú s opravou zariadenia či zakúpením nového (neopraviteľné poškodenie) zariadenia rovnakého alebo cenovo porovnateľného typu.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?