Domov / Boroskopy
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Boroskopy

(2) Boroskopy a endoskopy
Ponúkame široký sortiment priemyselných boroskopov a endoskopov. Zariadenia ako FLIR VS290-32 s tepelnou a vizuálnou funkciou alebo FLIR VS70 s 5,7" displejom sú ideálne na kontrolu ťažko prístupných miest v priemysle. Okrem toho ponúkame komplexné služby vrátane poradenstva, servisu a kalibrácie termokamier a pyrometrov. Sme vaším partnerom pre inovatívne technologické riešenia a poskytujeme individuálne návrhy pre videometriu, strojové videnie a optickú kontrolu výroby. S naším tímom odborníkov sme pripravení vám poradiť a pomôcť.

Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
PRŮMYSLOVÝ VIDEOSKOP FLIR VS290-32 PRŮMYSLOVÝ VIDEOSKOP FLIR VS290-32 Kód: ab1206
NA DOTAZ
FLIR VS290-32 Thermal MSX® je průmyslový termální (160 x 120 px) a vizuální (2 MP) videoskop používaný ke kontrole obtížně přístupných míst.
 
Detail
Boroskopy a priemyselný endoskop FLIR VS70 Boroskopy a priemyselný endoskop FLIR VS70 Kód: ab01003
NA DOTAZ
Videoskop s 5,7 palcovým, farebným LCD displejom. Dvojkanálová kamera s uhlami 180° alebo 90°.
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?