Domov / Radca pre strojové videnie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Radca pre strojové videnie

Systémy strojového videnia je možné využiť v mnohých priemyselných oblastiach. V nasledujúcom prehľade sú tieto oblasti členené podľa charakteru problému, ktorý chcete riešiť. Vyberte si, či Vás zaujíma farebná diagnostika, počítanie výrobkov, meranie ich rozmerov či dnes veľmi rozšírené čítanie čiarových kódov. V rade oblastí nájdete nielen príklady aplikácií, ale tiež podrobnejší matematický popis tej funkcie obrazovej analýzy, ktorá je pre danú problematiku hlavná.

Systémy strojového videnia pre aplikácie:

 

 

aplikace_img.png

 

Pri realizácii aplikácií strojového videnia nesmie chýbať ani softvér zostavený presne pre konkrétnu úlohu.

Potrebujete poradiť s výberom kamery alebo objektívu? Zaujíma Vás podhubie strojového videnia, princípy vybraných funkcií pre spracovanie obrazu? Chcete sa zorientovať v komunikačných rozhraniach či osvetľovacích systémoch? Práve pre Vás je určený náš radca pre strojové videnie, ktorý Vám na Vaše otázky odpovie. Klikajte, čítajte a pokiaľ svoju odpoveď nenájdete, kontaktujte nás a my Vám pripravíme článok popisujúci Váš problém.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?