Domov / Termokamery / Bazár termokamier
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Bazár termokamier

(2) Demo termokamery určené k prodeji se slevou
Bazár termokamier otvára nové možnosti pre tých, ktorí hľadajú kvalitné technológie za výhodné ceny. Kúpa termokamery z druhej ruky môže priniesť výrazné úspory v porovnaní s cenou nového zariadenia bez toho, aby sa tým nevyhnutne znížila kvalita alebo funkčnosť.
Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa ľudia obracajú na termokamery z druhej ruky, je možnosť dostať sa ku kvalitným termokamerám od renomovaných výrobcov za zlomok pôvodnej ceny. Mnohé z týchto zariadení sú stále v perfektnom stave a ich predchádzajúci majitelia ich používali so starostlivosťou.
Bazár tiež ponúka skvelú príležitosť pre začínajúce spoločnosti alebo jednotlivcov, ktorí sa chcú zoznámiť s technológiou termokamier bez veľkých počiatočných investícií. Zatiaľ čo nová termokamera môže byť pre niektorých drahá, modely z druhej ruky často poskytujú vynikajúci pomer ceny a kvality.
Okrem toho je nakupovanie v obchode s použitým tovarom aj formou recyklácie. Uvedomelé nakupovanie použitých zariadení podporuje udržateľnosť a znižuje množstvo odpadu, čo je dobré pre životné prostredie.

Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Termokamera  FLIR A655SC (bazar) Termokamera FLIR A655SC (bazar) Kód: ab1177 Premium partner FLIR Zľava
NA DOTAZ
Termokamera FLIR A655SC je vhodná pre pokročilé vedecko-výskumné aplikácie. Termokamera disponuje rozlíšením detektora 640 x 480 pixelov a teplotnou citlivosťou < 30 mK.
Zlacnené z 26.710 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
14.562 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR T860 pre stavebníctvo i priemysel - predvádecí model Termokamera FLIR T860 pre stavebníctvo i pri… Kód: ab1254 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR
NA DOTAZ
PREDVÁDACÍ MODEL: Termokamera Flir T860 s rozlíšením senzora 640 x 480 px, teplotným rozsahom -20 °C až +2000 °C, teplotnou citlivosťou <0,04 °C a zorným poľom 24 ° je určená pre profe…
Zlacnené z 37.523 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
20.646 € bez DPH
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?