Domov / Termokamery / Požičovňa termokamier
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Požičovňa termokamier

(3) Půjčovna termokamer a termovizní kamer pro průmysl i stavebnictví
Prenájom termokamier je praktickou a nákladovo efektívnou alternatívou ku kúpe drahého zariadenia. Pre mnohé organizácie a jednotlivcov môže byť investícia do termokamery, ktorú potrebujú len občas, nákladná. V týchto prípadoch ponúka naša služba online prenájmu rýchle a jednoduché riešenie.
Napríklad pre hasičské zbory, ktoré potrebujú termokameru len v určitých situáciách, môže byť ideálnou voľbou termokamera FLIR K2. Jeho výhody možno naplno využiť počas krízových situácií bez toho, aby ste museli investovať do stáleho zariadenia. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o letecký prieskum alebo potrebujú vykonať kontrolu z výšky, ponúkame dron DJI M600 Pro s pilotom. Toto kombinované riešenie umožňuje získať detailné zábery z vtáčej perspektívy. A pre profesionálov v oblasti diagnostiky a priemyslu je k dispozícii termokamera FLIR E6xt, ktorá poskytuje vysokú kvalitu obrazu a presné merania.
Naša služba prenájmu termokamier vám umožňuje prispôsobiť technológiu vašim potrebám bez toho, aby ste museli čeliť vysokým počiatočným nákladom. Či už potrebujete zariadenie na krátkodobý projekt alebo konkrétnu úlohu, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť najlepšie riešenie.

Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Půjčovna - termokamera FLIR E6xt pro průmysl a stavebnictví Půjčovna - termokamera FLIR E6xt pro průmysl… Kód: p0003
SKLADOM
Termokamera Flir E6xt je univerzální termokamera určená pro základní termální analýzy ve stavebnictví a průmyslu. Senzor má rozlišení 240x180px, teplotní rozsah kamery je -20 až 550°C.…
83 € bez DPH
Detail
POŽIČOVŇA – DRON DJI M600 PRO S PILOTOM POŽIČOVŇA – DRON DJI M600 PRO S PILOTOM Kód: p0005
SKLADOM
DJI M600 PRO je profesionální hexakoptéra řízena trojnásobně redundantní jednotkou A3Pro a je kompatibilní s širokým množstvím (termo)kamer a také s gimbaly a kamerami ZENMUSE.
622 € bez DPH
Detail
Požičovňa – termokamera FLIR K2 pre hasičov Požičovňa – termokamera FLIR K2 pre hasičov Kód: p0004
SKLADOM
Termokamera FLIR K2 je profesionálny nástroj pre hasičské zásahové akcie za dostupnú cenu. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov a teplotnú citlivosť až 100 mK (pri 30 °C).
83 € bez DPH
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?