Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Prevodníky a rozhranie

(10)
Vyberte si zo širokej ponuky prevodníkov a rozhraní, ktoré sú kľúčovými komponentmi na prepojenie a komunikáciu v priemyselných a technických aplikáciách. Náš sortiment zahŕňa prevodníky pre rôzne signály a rozhrania na efektívny prenos dát a informácií. S našimi výrobkami môžete dosiahnuť spoľahlivé a rýchle prepojenie zariadení a zabezpečiť interoperabilitu v priemyselnom prostredí. Naši odborníci sú pripravení pomôcť vám pri výbere správneho prevodníka alebo rozhrania a poskytnúť podporu pri jeho implementácii. S naším portfóliom produktov a služieb môžete zvýšiť efektívnosť a výkonnosť svojich priemyselných procesov.

Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Pleora Technologies iPort SB-GigE externý framegrabber Pleora Technologies iPort SB-GigE externý fr… Kód: ab0197
NA DOTAZ
Umožňuje prevod videosignálu z SonyBlock kamier na GigE. Má komunikačný protokol Sony VISCA i eBus SDK. Disponuje priepustnosťou až 16 Gb/s a RS-232 rozhraním.
 
Detail
Pleora Technologies iPort PT1000-CL externý framegrabber Pleora Technologies iPort PT1000-CL externý … Kód: ab0219
NA DOTAZ
Umožňuje prevod videosignálu z CameraLink Base kamier na GigE. Je kompatibilný s GigE Vision i GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1 Gb/s a podporou eBUS SDK.
 
Detail
Pleora Technologies iPort HDSDI-U3 externý framegrabber Pleora Technologies iPort HDSDI-U3 externý f… Kód: ab0237
NA DOTAZ
Prevádza videosignál z HD-SDI na USB 3.0. Je kompatibilný s USB3 Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 3Gb/s a má 120 MB frame buffer.
 
Detail
Pleora Technologies iPort CL-U3 externý framegrabber Pleora Technologies iPort CL-U3 externý framegrabber Kód: ab0243
NA DOTAZ
Prevádza videosignál z CameraLink na UBS 3.0. Je kompatibilný s USB3 Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 3 Gb/s a má 120 MB frame buffer.
 
Detail
Pleora Technologies iPort SB-U3 externý framegrabber Pleora Technologies iPort SB-U3 externý framegrabber Kód: ab0244
NA DOTAZ
Umožňuje prevod videosignálu z SonyBlock kamier na USB 3.0. Je kompatibilný s USB3 Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 2 Gb/s a RS-232 rozhraním.
 
Detail
Pleora Technologies iPort CL-Ten externý framegrabber Pleora Technologies iPort CL-Ten externý fra… Kód: ab0250
NA DOTAZ
Umožňuje prevod videosignálu z CamLink Full kamier na 10 GigE. Je kompatibilný s GigE Vision 2.0. Prepúšťa až 8,16 Gb/s a disponuje rýchlosťou až 85 MHz.
 
Detail
Pleora Technologies iPort PT1000-LV externý framegrabber Pleora Technologies iPort PT1000-LV externý … Kód: ab0254
NA DOTAZ
Umožňuje prevod videosignálu z LVDS kamier na GigE. Je kompatibilný s GigE Vision i GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1 Gb/s a je kompatibilný s TIA/EIA 644 LVDS kamerami.
 
Detail
Pleora Technologies vDisplay HDI-Pro externý framegrabber Pleora Technologies vDisplay HDI-Pro externý… Kód: ab0256
NA DOTAZ
Prevodník videa z Gigabit Ethernet signálu na HDMI alebo VDI
 
Detail
Pleora Technologies iPort Analog-Pro externý framegrabber Pleora Technologies iPort Analog-Pro externý… Kód: ab0263
NA DOTAZ
Prevádza videosignál z analógových kamier na GigE. Umožňuje kompatibilitu s GigE Vision i GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1Gb/s. Obsahuje video štandardy NTSC, PAL, CCIR, RS-170.
 
Detail
Pleora Technologies iPort CL-GigE externý framegrabber Pleora Technologies iPort CL-GigE externý fr… Kód: ab0267
NA DOTAZ
Umožňuje prevod videosignálu z CameraLink na GigE. Je kompatibilný s GigE Vision a GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1 Gb/s a má 120 MB frame buffer.
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?