Domov / Prevodníky a rozhranie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pleora Technologies iPort PT1000-LV externý framegrabber


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0254
Umožňuje prevod videosignálu z LVDS kamier na GigE. Je kompatibilný s GigE Vision i GenICam. Disponuje priepustnosťou až 1 Gb/s a je kompatibilný s TIA/EIA 644 LVDS kamerami.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Pleora Technologies iPort PT1000-LV externý framegrabber

Vysoký výkon a konektivita GigE Vision kamier dostupná pre LVDS kamery

Pleora iPORT PT1000-LV je externý framegrabber, ktorý dovoľuje integrátorom a výrobcom používať LVDS kamery ako GigE Vision kamery. S týmto externým prevodníkom môže kamera LVDS pracovať na veľkú vzdialenosť a využiť možnosť tvorby Gigabit Ethernet sietí (GigE).

IPORT PT1000-LV prevádza obrazové dáta z Camera Link kamier do paketov a prenáša ich cez GigE s nízkou latenciou. GigE podporuje kabeláž s dĺžkou až 100 metrov (štandardný CAT5e/6 kábel). S použitím off-the-shelf ethernetových prepínačov môže byť vzdialenosť prakticky neobmedzená.

Prepojenie prevodníka s PC zaisťuje štandardná GigE koncovka, čo eliminuje nutnosť použitia zásuvnej karty a tým sa opäť znižuje počet komponentov systému, jeho cena, spotreba energie a náklady. To je výhodné predovšetkým v systémoch postavených na notebookoch alebo single-board PC.

PT1000-LV plne podporuje normy GigE Vision a GenICam a zaisťuje interoperabilitu so zariadeniami tretích strán od rôznych dodávateľov. Sofistikovaný zabudovaný programovateľný automat (PLC) umožňuje používateľom presne merať, synchronizovať, spúšťať a riadiť prevádzku iných prvkov kamerových systémov. IPORT PT1000-LV je podporovaný knižnicou eBUS™ SDK, bohatou súpravou nástrojov a ovládačov pre prevodníky Pleora a je tiež kompatibilný s Pleora vDisplay™ prevodníkmi, umožňujúcimi prenos videa priamo do monitoru.

Špecifikácia
Dĺžka 0.097 m
Šírka 0.097 m
Výška 0.037 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?