Domov / Dodacie a platobné podmienky
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Dodacie a platobné podmienky

1. Dodacie podmienky

Tovar zasielame vybranou prepravnou spoločnosťou. Hneď ako je balík odoslaný, je zákazník informovaný o odoslaní zásielky, aby sa mohol nasledujúci deň pripraviť na prevzatie balíka.

Prepravné služby obvykle doručujú priamo k vám domov nasledujúci deň po odoslaní, obvykle v dopoludňajších hodinách. Vodič prepravnej služby by vás mal vopred telefonicky kontaktovať a dohodnúť sa s vami na hodine prevzatia. Pokiaľ nie ste počas dňa doma, môžete si nechať poslať balík do práce. V niektorých prípadoch je možné si s vodičom dohovoriť doručenie na iný deň.

Česká pošta doručuje obvykle 2 pracovné dni od odoslania, pokiaľ nejde o balík na poštu alebo do ruky, kde je dodanie nasledujúci pracovný deň.

 

2. Platobné podmienky, možnosti platby

Objednaný tovar možno zaplatiť nasledujúcimi spôsobmi:

I. Bankovým prevodom – po potvrdení objednávky príde zákazníkovi e-mail s platobnými údajmi. Tovar zasielame až po pripísaní čiastky na účet spoločnosti.

II. V hotovosti – pri osobnom vyzdvihnutí tovaru v prevádzke spoločnosti – tovar môžete vyzdvihnúť po predchádzajúcom dohovore v otváracích hodinách našich prevádzok.

III. Kreditnou kartou – výhodou tohto bezpečného prevodu peňazí je rýchlosť. Vašu platbu uvidíme okamžite a zásielku zasielame v najkratšom možnom termíne.

Platcovia DPH – pri tuzemských objednávkach počíta objednávkový systém so sadzbou 21 % DPH.

 

3. Ceny dopravných služieb

Ceny jednotlivých dopravných služieb sú zverejnené v prostredí internetového obchodu. Ceny sú tu pravidelne aktualizované a zodpovedajú skutočným nákladom na dopravu.

 

4. Platobné a dodacie podmienky pre Slovensko

Tovar zasielame tiež na Slovensko. Tu sa potom môžu líšiť ceny dopravy, prípadne i formy platby.

 

6. Osobný odber

Pokiaľ si objednáte tovar cez náš e-shop a vyberiete ako možnosť doručenia osobný odber, najprv skontrolujeme, či je vami vybraný tovar dostupný, a potom vám zašleme potvrdzovací e-mail, že tovar je pripravený na prevzatie. Tovar vám bude rezervovaný 7 dní od odoslania objednávky. Objednaná metráž bude strihaná až pri prevzatí objednávky, budete mať možnosť si látku najprv prezrieť, prípadne požiadať o zmenu a vybrať inú látku.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?