Domov / Termokamery / Hasičské termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Hasičské termokamery

(9) Zásahové termokamery

FLIR je celosvetovo popredným výrobcom termokamier s dlhou tradíciou, vysokou spoľahlivosťou kamier, presnosťou merania i ľahkou obsluhou týchto zariadení. V prípade termokamier určených pre hasičov FLIR vsádza na jednoduchosť, odolnosť a spoľahlivosť. Na vývoji zásahových infrakamier sa podieľali profesionálni hasiči, preto tieto kamery nemajú žiadne nadbytočné funkcie, sú prispôsobené obťažnému prostrediu, v ktorom sa hasiči často nachádzajú. Kamery sú robustné, ovládacie prvky sú veľké, aby bolo možné ich stlačiť i v rukaviciach. Displej kamier je veľký, kontrastný, všetky ikony a informácie na displeji sú čitateľné i v temnom prostredí hasenej budovy. Kamery disponujú niekoľkými zobrazovacími režimami – vyhľadávanie osôb, ložísk požiaru, meranie teplôt, izotermické režimy s jasne oddelenými stupňami varovania. Naopak chýbajú režimy, ktoré sú charakteristické na meranie budov alebo priemyselných aplikácií, pretože zásahové termokamery FLIR nie sú iba upravenou priemyselnou termokamerou, ale sú to úplne od základu novo vyvinuté zariadenia, určené iba na tieto aplikácie.

 

Infračervené kamery FLIR sú používané ako jednotkami dobrovoľných hasičov (konkrétne cenovo dostupná K2), tak profesionálnymi tímami, ktoré už vyžadujú veľké rozlíšenie detektoru, vyššiu presnosť, nadstavbové funkcie v podobe možnosti prepínania režimov, ukladania dát, prípadne odolnosť do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu. Kamery sú využívané nielen na vyhľadávanie ložísk požiarov, ale tiež na hľadanie osôb (v sutinách, v zadymených miestnostiach, po dopravných nehodách), na detekciu unikajúcich prevádzkových kvapalín, na hľadanie podpovrchových požiarov v lesných porastoch i napr. na zistenie počtu osôb vo vozidle pred haváriou. Na všetky tieto aplikácie sú termokamery FLIR vyhovujúce.


Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Termokamera FLIR K2 pre hasičov Termokamera FLIR K2 pre hasičov Kód: ab0087 Premium partner FLIR Odporúčame
SKLADOM
Termokamera FLIR K2 je profesionálny nástroj pre hasičské zásahové akcie za dostupnú cenu. Ponúka rozlíšenie 160 x 120 pixelov a teplotnú citlivosť až 100 mK (pri 30 °C).
Zlacnené z 2.203 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.643 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR K1 pre hasičov Termokamera FLIR K1 pre hasičov Kód: ab1064 Premium partner FLIR
SKLADOM
Termokamera určená predovšetkým na hasičské aplikácie. IR rozlíšenie je 160 x 120 pixelov.
Zlacnené z 869 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
701 € bez DPH
Detail
Termokamera Termokamera FLIR K33 pre hasičov Termokamera Termokamera FLIR K33 pre hasičov Kód: ab0088 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Mechanicky a tepelne veľmi odolná hasičská zásahová termokamera. Rozlíšenie 240 x 180 px, 4" veľký LCD display. Krytie IP 67, pádová odolnosť 2 m. Teplotná odolnosť: 150 °C po dobu 15 …
Zlacnené z 5.136 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
4.104 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR K45 pre hasičov Termokamera FLIR K45 pre hasičov Kód: ab0089 Premium partner FLIR Odporúčame
NA DOTAZ
FLIR K45 je cenovo dostupná zásahová kamera, ktorá poskytuje hasičským zborom jednoduché ovládanie, jasný obraz a presné meranie. Má rozlíšenie 240 x 180 pixelov a teplotnú citlivosť až 40 mK.
Zlacnené z 5.826 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
4.382 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR K53 pre hasičov Termokamera FLIR K53 pre hasičov Kód: ab0085 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Zásahová termokamera FLIR K53 poskytuje hasičským zborom cenovo dostupnú spoľahlivosť, výkon a čistý obraz aj v tých najtemnejších a najzadymenejších miestach. FLIR K53 má rozlíšenie 3…
 
Detail
Termokamera FLIR K65 pre hasičov Termokamera FLIR K65 pre hasičov Kód: ab0090 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Termokamera FLIR K65 je pokročilá, vysokofunkčná termovízna kamera vhodná pre hasičské operácie. Disponuje rozlíšením 320 x 240 pixelov a teplotnou citlivosťou až 30 mK (pri +30 °C)
 
Detail
Termokamera FLIR KF6 pre hasičské vozidlá Termokamera FLIR KF6 pre hasičské vozidlá Kód: ab0091 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Termokamera FLIR KF6 je určená pre najnáročnejšie hasičské operácie, tomu zodpovedá krytie IP 67 a IEC. Termokamera disponuje rozlíšením 640 x 480 pixelov a teplotnou presnosťou +– 10 °C.
 
Detail
Termokamera FLIR K55 pre hasičov Termokamera FLIR K55 pre hasičov Kód: ab0092 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Termokamera FLIR K55 – jednoduchý, presný a rýchly pomocník v boji proti požiarom. Rozlíšenie kamery je 320 x 240 pixelov a teplotná citlivosť dosahuje 30 mK (pri +30 °C).
 
Detail
Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL Kód: ab0141 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Dron z kategórie DJI Enterprise s názvom Mavic 2 Enterprise Dual prináša možnosť cenovo dostupného snímkovania vo viditeľnom spektre s RGB kamerou umožňujúcou 4K video, 12 MPx fotograf…
Zlacnené z 3.389 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len  
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?