Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR K65 pre hasičov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0090 Produktové číslo: 4743254001992
Termokamera FLIR K65 je pokročilá, vysokofunkčná termovízna kamera vhodná pre hasičské operácie. Disponuje rozlíšením 320 x 240 pixelov a teplotnou citlivosťou až 30 mK (pri +30 °C)
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera FLIR K65 pre hasičov

Spoločnosť FLIR vo svojom portfóliu ponúka tri termokamery radu Kx5, ktoré majú tri tlačidlá pre jednoduché ovládanie a nastavenie režimov, a pritom sú vysokopresné a výkonné.

Jednoduché a funkčné

Infračervené zásahové kamery FLIR K45, K55, K65 sa vyznačujú predovšetkým univerzálnosťou použitia a zároveň odolnosťou a funkčnosťou tak, aby vyhovovali použitiu v náročnom prostredí požiaru. Termokameru je možné pohodlne ovládať pomocou štyroch robustných tlačidiel aj v hasičskej rukavici – tri na nastavenie režimov a prechádzanie galérie snímok, štvrté vpredu na snímanie snímok a natáčanie videí.

Termokamera FLIR K65 je vybavená patentovanou funkciou FSX™, ktorá zvyšuje kontrast termogramu i počas veľmi náročných zásahových akcií, a tým zvyšuje efektívnosť jednotlivých zásahov, ale aj bezpečnosť samotných hasičov.

Certifikácia podľa NFPA 1801:2018

Kamera K65 je certifikovaná podľa NFPA1801:2018 na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu podľa ANSI/ISA 12.12.-2015 a spĺňa odolnosť Triedy I div. 2 pre skupiny C a D, Triedu II div. 2 pre skupiny F a G, teplotný kód T4/T135°C.

Zobrazenie detailov vďaka vysokému rozlíšeniu

Termokamera FLIR K65 sa vyznačuje vysokým rozlíšením 320 x 240 px, veľký 4" displej má vysoký kontrast. Rýchlosť snímkovania je celých 60 Hz. Vďaka tomu tieto termokamery poskytujú ostré snímky a uľahčujú orientáciu i vo veľmi zadymených priestoroch. To pomáha okrem iného včasnej lokalizácii osôb na mieste požiaru.

Všestranné použitie nielen pre zásahové akcie

Výhoda použitia zásahových termokamier nie je len v tom, že je možné zistiť povrchovú teplotu predmetov, s infrakamerou môžete tiež vidieť skrz dym, hmlu, paru. Termokamery sú ďalej používané pri dohľadaní ložísk požiaru v lesoch, na detekciu unikajúcich kvapalín, vyhľadávanie osôb po živelných katastrofách alebo autonehodách.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320x240px
Teplotný rozsah -20°C až 650°C
Teplotná citlivosť < 30 mK
Zorné pole 51° × 38°
Ostrenie Fixní
Digitálný Zoom 2x
Obrazové módy FSX, Izotermy, detekce ohně, osob
Neradiometricke video Áno
Doba provozu 4hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 120x125x280 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?