Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR K65 pre hasičov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0090 Produktové číslo: 4743254001992
Termokamera FLIR K65 je pokročilá, vysokofunkčná termovízna kamera vhodná pre hasičské operácie. Disponuje rozlíšením 320 x 240 pixelov a teplotnou citlivosťou až 30 mK (pri +30 °C)
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR K65 pre hasičov

Spoločnosť FLIR vo svojom portfóliu ponúka tri termokamery radu Kx5, ktoré majú tri tlačidlá pre jednoduché ovládanie a nastavenie režimov, a pritom sú vysokopresné a výkonné.

Jednoduché a funkčné

Infračervené zásahové kamery FLIR K45, K55, K65 sa vyznačujú predovšetkým univerzálnosťou použitia a zároveň odolnosťou a funkčnosťou tak, aby vyhovovali použitiu v náročnom prostredí požiaru. Termokameru je možné pohodlne ovládať pomocou štyroch robustných tlačidiel aj v hasičskej rukavici – tri na nastavenie režimov a prechádzanie galérie snímok, štvrté vpredu na snímanie snímok a natáčanie videí.

Termokamera FLIR K65 je vybavená patentovanou funkciou FSX™, ktorá zvyšuje kontrast termogramu i počas veľmi náročných zásahových akcií, a tým zvyšuje efektívnosť jednotlivých zásahov, ale aj bezpečnosť samotných hasičov.

Certifikácia podľa NFPA 1801:2018

Kamera K65 je certifikovaná podľa NFPA1801:2018 na použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu podľa ANSI/ISA 12.12.-2015 a spĺňa odolnosť Triedy I div. 2 pre skupiny C a D, Triedu II div. 2 pre skupiny F a G, teplotný kód T4/T135°C.

Zobrazenie detailov vďaka vysokému rozlíšeniu

Termokamera FLIR K65 sa vyznačuje vysokým rozlíšením 320 x 240 px, veľký 4" displej má vysoký kontrast. Rýchlosť snímkovania je celých 60 Hz. Vďaka tomu tieto termokamery poskytujú ostré snímky a uľahčujú orientáciu i vo veľmi zadymených priestoroch. To pomáha okrem iného včasnej lokalizácii osôb na mieste požiaru.

Všestranné použitie nielen pre zásahové akcie

Výhoda použitia zásahových termokamier nie je len v tom, že je možné zistiť povrchovú teplotu predmetov, s infrakamerou môžete tiež vidieť skrz dym, hmlu, paru. Termokamery sú ďalej používané pri dohľadaní ložísk požiaru v lesoch, na detekciu unikajúcich kvapalín, vyhľadávanie osôb po živelných katastrofách alebo autonehodách.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320x240px
Teplotný rozsah -20°C až 650°C
Teplotná citlivosť < 30 mK
Zorné pole 51° × 38°
Ostrenie Fixní
Digitálný Zoom 2x
Obrazové módy FSX, Izotermy, detekce ohně, osob
Neradiometricke video Áno
Doba provozu 4hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 120x125x280 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?