Domov / Termokamery / Pre pripevnenie na hlavu/prilbu
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Pre pripevnenie na hlavu/prilbu

(1)

Termokamery sú cenným nástrojom v mnohých odvetviach, od priemyselnej údržby až po záchranné operácie, a ich integrácia do prenosných systémov, ako sú držiaky na hlavu alebo prilby, poskytuje používateľom bezprecedentnú úroveň flexibility a slobody pohybu. Príkladom takejto inovácie je produkt RealWear Navigator™ 500, ktorý je určený na použitie v náročných priemyselných podmienkach.


Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
RealWear Navigator™ 500 RealWear Navigator™ 500 Kód: ab1582
NA DOTAZ
RealWear Navigator™ 500 je náhlavný počítač, ktorý umožňuje komunikovať, sledovať a zdieľať obraz termokamery aj štandardnej kamery. Pracujte oboma rukami a pritom vyhľadávajte problem…
3.195 € bez DPH
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?