Domov / Termokamery / Priemysel
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

RealWear Navigator™ 500


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1582
RealWear Navigator™ 500 je náhlavný počítač, ktorý umožňuje komunikovať, sledovať a zdieľať obraz termokamery aj štandardnej kamery. Pracujte oboma rukami a pritom vyhľadávajte problematické miesta pomocou termokamery FLIR
Výrobca: RealWearRealWear
Dostupnosť: NA DOTAZ
3.195 € bez DPH
3.866 € s DPH
 
RealWear Navigator™ 500

Novinka - náhlavná súprava Android počítača s displejom a termokamerou

RealWear Navigator™ 500 je nositeľný počítač triedy Android™ pre pracovníkov v priemysle, ktorý umožňuje pozorovať objekty termokamerou aj komunikovať s kolegami bez použitia rúk. Používajte ho vo vlhkom, prašnom, horúcom, nebezpečnom a hlučnom priemyselnom prostredí. Plne odolné zariadenie je určené na uchytenie na hlavu, voliteľne sa nacvakne do bezpečnostných prilieb alebo sa pripevní k čiapkam. Možno ho použiť s bezpečnostnými okuliarmi alebo korekčnými okuliarmi.

Mikrodisplej s vysokým rozlíšením sa umiestni tesne pod vaše zorné pole a zobrazí sa ako 7-palcová obrazovka na dĺžku ramena. Je to Vaša priemyselná prístrojová doska: prítomná, keď ju potrebujete, a neprekáža, keď ju nepotrebujete.

Veľká rada inštalovaných aplikácií a ovládanie hlasom

RealWear Navigator pracuje s rozsiahlym aplikačným ekosystémom viac ako 200 popredných aplikácií od našich partnerov, z ktorých každá je optimalizovaná pre mikrodisplej a hlasom ovládanú navigáciu. To umožňuje používať jednoduché hlasové príkazy bez použitia rúk - bez posúvania, prechádzania alebo klepania. Použite ho na čítanie pracovného postupu, vzdialené odborné vedenie, vizualizáciu nákresov, návodov, inšpekcie, audity, akceptačné testovanie, overovanie, kontrolu uvedenia do prevádzky, školenia, vizuálnu asistenciu a navigáciu v dokumentoch.

Aktivujte hlasom svoj šiesty zmysel

Máte plné ruky práce a napriek tomu potrebujete svoj proces kontrolovať termokamerou? Je nutné pozorovať teploty a pritom vykonávať inštalácie, opravy, montáž? Pridanie hlasom ovládanej termografia do vášho modulárneho zariadenia RealWear Navigator vám umožní sledovať prácu a zároveň vaše ruky budú voľné pre bezpečnú a efektívnu prácu.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?