Domov / Osvetlenie / Kruhové osvetľovače
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kruhové osvetľovače

(4)
Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Smart Vision Lights osvetľovač DLPW-NC Smart Vision Lights osvetľovač DLPW-NC Kód: ab0185
NA DOTAZ
Osvetľovač DLPW-NC je plošný štvorcový horný osvetľovač, ktorý spĺňa stupeň krytia IP 68. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov. Štandardným rozmerom je štvorec 300 x 30…
 
Detail
Smart Vision Lights EZ-mount séria Smart Vision Lights EZ-mount séria Kód: ab0187
NA DOTAZ
EZ mount LED Ring Light sú vysokovýkonné LED svetlá v odolnom hliníkovom puzdre. Puzdro používa priemyselný štandard T-slotov pre ľahkú montáž.
 
Detail
Smart Vision Lights RL300 – Large Ring Light Smart Vision Lights RL300 – Large Ring Light Kód: ab0189
NA DOTAZ
RL300 je plošný štvorcový horný osvetľovač, ktorý tvorí základný štandard medzi osvetľovačmi pre strojové videnie. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov.
 
Detail
Smart Vision Lights LLP-H Smart Vision Lights LLP-H Kód: ab0193
NA DOTAZ
LLP-H je séria svetelných panelov so svietiacimi hranami. Sú navrhnuté tak, aby napodobnili osvetľovače poskytujúce rozptýlené svetlo s viac uhlami osvitu, konkrétne kopulový osvetľovač.
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?