Domov / Čierne telesá / Telesá s fixnou teplotou
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Telesá s fixnou teplotou

(1)
Čierne telesá s pevnou teplotou predstavujú špecifický segment v oblasti termografie a kalibrácie. V porovnaní so svojimi premenlivými náprotivkami poskytujú konštantnú, nemennú referenčnú teplotu, ktorá je nevyhnutná na konzistentné a opakovateľné merania v rôznych aplikáciách.
Jednou z hlavných výhod čiernych telies s pevnou teplotou je ich jednoduchosť a spoľahlivosť. Bez potreby nastavovania alebo úpravy teploty eliminujú potenciálne chyby spôsobené kolísaním teploty. To je dôležité najmä v situáciách, keď sa vyžaduje absolútna presnosť a konzistentnosť.
Typickým príkladom takéhoto zariadenia je kalibrátor čierneho telesa DIAS PYROTHERM CS F35 TO F150. Vďaka svojej konštrukcii a technológii dokáže poskytovať konzistentné a presné žiarenie čierneho telesa pri pevne stanovenej teplote. Vďaka tomu je takéto čierne teleso ideálne na kalibráciu termokamier a infračervených teplomerov, pri ktorých je nevyhnutná opakovateľnosť a konzistentnosť merania.
V priemyselných, laboratórnych alebo výskumných aplikáciách, kde sa kladie dôraz na konzistentné výsledky bez ohľadu na vonkajšie faktory, sú čierne telesá s pevnou teplotou základným nástrojom. Bez nich by sa mnohé zariadenia nedali kalibrovať s potrebnou presnosťou, čo by mohlo viesť k nesprávnym výsledkom a chybám.

Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Kalibračné čierne  teleso DIAS PYROTHERM CS F35 to F150 Kalibračné čierne teleso DIAS PYROTHERM CS … Kód: ab0335
NA DOTAZ
Kalibračné čierne teleso s aktívnou radiačnou plochou s priemerom 50 mm a teplotným rozsahom v rozmedzí 35 °C až 150 °C (nastaviteľným po krokoch 5, respektíve 10
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?