Domov / Čierne telesá
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kalibračné čierne teleso DIAS PYROTHERM CS F35 to F150


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0335
Kalibračné čierne teleso s aktívnou radiačnou plochou s priemerom 50 mm a teplotným rozsahom v rozmedzí 35 °C až 150 °C (nastaviteľným po krokoch 5, respektíve 10
Výrobca: DIAS InfraredDIAS Infrared
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Kalibračné čierne teleso DIAS PYROTHERM CS F35 to F150

Pre kalibráciu a overovanie presnosti pyrometrov a termokamier vyrába spoločnosť DIAS kalibračné čierne telesá.

Model PYROTHERM CS F35/F150 je vhodný pre kalibráciu a skúšanie pyrometrov a termokamier v teplotnom rozsahu od 35 °C do 100 °C s krokom 5 a od 100 °C do 150 °C s krokom 10. Aktívna radiačná plocha je s priemerom 50 mm.

Prístroj je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čo umožňuje jeho použitie i v ťažkých, priemyselných podmienkach. Hodnota emisivity je nastavená na 0,98. Presné nastavovanie teploty zaručuje vysokú presnosť a stabilitu kalibračného zdroja.

 

Špecifikácia
Váha 0.9 kg
Dĺžka 0.081 m
Šírka 0.0645 m
Výška 0.0645 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?