Domov / Vedecké a špeciálne kamery / X-Ray kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

X-Ray kamery

(4) X-Ray kamery jsou založeny na stávajících technologiích CCD, EMCCD a CMOS, které disponují velmi nízkým vyčítacím šumem a nabízí vysokou hodnotu kvantové účinnosti. Díky těmto vlastnostem se velmi často využívají v aplikacích např. rentgenová mikroskopie.
Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Raptor photonics Eagle XV vědecká x-ray kamera Raptor photonics Eagle XV vědecká x-ray kamera
NA DOTAZ
Rentgenová kamera s rozlišením 2048x2048 px při velikosti pixelu 13,5x13,5 mikrometru a vyčítacím šumu menším než 3,5e- nabízí snímkovací rychlost 30 Hz.
 
Detail
Raptorphotonics Falcon III XV vědecká x-ray kamera Raptorphotonics Falcon III XV vědecká x-ray kamera
NA DOTAZ
Rentgenová kamera s rozlišením 1024x1024 px při velikosti pixelu 10x10 mikrometru a vyčítacím šumu menším než 1e- nabízí snímkovací rychlost 30 Hz.
 
Detail
Raptorphotonics Falcon III XO vědecká x-ray kamera Raptorphotonics Falcon III XO vědecká x-ray kamera
NA DOTAZ
Rentgenová kamera s rozlišením 1024x1024 px při velikosti pixelu 10x10 mikrometru a vyčítacím šumu menším než 1e- nabízí snímkovací rychlost 31 Hz.
 
Detail
Raptorphotonics Eagle XO vědecká x-ray kamera Raptorphotonics Eagle XO vědecká x-ray kamera
NA DOTAZ
Rentgenová kamera s rozlišením 2048x2048 px při velikosti pixelu 13,5x13,5 mikrometru a vyčítacím šumu menším než 3,5e- nabízí snímkovací rychlost 30 Hz.
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?