Domov / Vedecké a špeciálne kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Raptor photonics Eagle XV vědecká x-ray kamera


Žiadne hodnotenie.
Rentgenová kamera s rozlišením 2048x2048 px při velikosti pixelu 13,5x13,5 mikrometru a vyčítacím šumu menším než 3,5e- nabízí snímkovací rychlost 30 Hz.
Výrobca: Raptor PhotonicsRaptor Photonics
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Raptor photonics Eagle XV vědecká x-ray kamera

Kamera Eagle XV

Vědecká kamera eagle XV je Rentgenová kamera, která se nabízí ve více verzích, v té nejvyšší nabízí rozlišení 2048x2048 px, snímkovací rychlost 30 Hz a velikost pixelu 13,5x13,5 um při vyčítacím šumu <3,5e- Díky aktivnímu chlazení může být kamera chlazena až na -80°C.

Konektivita

Video výstup z kamery je realizován prostřednictvím 16 bit Camera Link. Kamera disponuje C-Mount bajonetem a je tak k dispozici celá řada objektivů.

Použití vědeckých rentgenových kamer


 Kamera díky své citlivosti nachází uplatnění v aplikacích, kde je potřeba např. vidět skrze obalový materiál apod.

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?