Domov / Bezpečnostné informácie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Bezpečnostné informácie

Vyplnením formulárov prostredníctvom týchto webových stránok (w-technika.cz) poskytujete svoje osobné údaje podľa ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov. Ako prevádzkovatelia si uvedomujeme dôvernosť osobných údajov a rešpektujeme právo na súkromie.

Všetky osobné údaje osôb zaregistrovaných prostredníctvom internetových stránok www.w-technikal.cz, ako i ostatné osobné údaje získané registráciou používateľa na semináre či ďalšie akcie prevádzkovateľa, považujeme za vysokodôverné a spracúvame ich iba na vlastné marketingové účely a na zlepšenie našich služieb, a to po dobu neurčitú do odvolania súhlasu registrovanej osoby.

Osoby poskytujúce svoje osobné údaje berú na vedomie, že svoj súhlas môžu kedykoľvek písomne odvolať (info@w-technikal.cz) a portál w-technikal.cz údaje zlikviduje. Portál pro-drony.cz sa zaväzuje, že osobné údaje nebudú bez súhlasu danej osoby poskytnuté ďalšej osobe či spoločnosti.

Upozornenie spotrebiteľa o možnostiach mimosúdneho vyrovnania

V súlade s ust. § 14 a násl. zákona č. 634/1992 Zb., o ochrane spotrebiteľa upozorňujeme, že spotrebiteľ je oprávnený sa v rámci mimosúdneho riešenia spotrebiteľských sporov obrátiť na príslušný subjekt určený pre mimosúdne riešenie sporov.

Všeobecným subjektom pre mimosúdne riešenie spotrebiteľských sporov je:
Česká obchodní inspekce
Štěpánská 567/15
120 00 Praha 2
www.coi.cz

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?