Domov / CNC frézky
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

CNC frézky

(2)
CNC frézky sú určené na rôzne priemyselné aplikácie a umožňujú automatizovanú a opakovanú výrobu dielov s vysokou presnosťou. Sú vybavené modernými riadiacimi systémami a technológiami na optimalizáciu výrobného procesu. CNC frézky sú základnými nástrojmi na výrobu dielov a výrobkov v priemysle, strojárstve a iných odvetviach, kde je nevyhnutné dosiahnuť vysokú kvalitu spracovania materiálu.
V našej ponuke sú novo tiež CNC frézky od amerického výrobcu Pocket NC.
Pocket NC je na trhu už niekoľko rokov a za tú dobu vyladil svoje CNC frézky z užívateľského pohľadu k dokonalosti, k CNC frézkam sa ponúka aj školenie a ukážka demonštračného kusu, samozrejmosťou je presná a kvalitná výroba v USA z kvalitných materiálov. CNC frézky sú päťosové a ponúka veľký operačný priestor pre výrobu väčších obrobkov. K dispozícii sú aj vymeniteľné nástroje a osobná podpora.

Vyberte podkategórie CNC frézky :
Vyberte parametre tovaru
Skladom
Stav Nový model! + Školenia zadarmo Premium partner FLIR W-Technika je Premuim Partner FLIR s přímým kontaktem na support, obchod i výrobu. Pouze dvě společnosti v ČR/SR mají statut Premium Partnera FLIR. Zľava Garancia najnižšej ceny Odporúčame Výroba byla ukončená
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
CNC frézka Pocket NC V2-50 CNC frézka Pocket NC V2-50 Kód: nc0002
NA DOTAZ
CNC frézka POCKET NC V2-50 ponúka vreteno s 50 000 rpm a veľký pracovný priestor vretena s osou Y 128 mm, osou X 115 mm, a osou Z 90 mm.
 
Detail
CNC frézka Pocket NC V2-10 CNC frézka Pocket NC V2-10 Kód: nc0003 Garancia najnižšej ceny
NA DOTAZ
CNC frézka POCKET NC V2-10 ponúka vreteno s otáčkami 10 000 rpm a veľký pracovný priestor vretena s osou Y 128 mm, osou X 115 mm, a osou Z 90 mm.
Zlacnené z 8.506 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
6.868 € bez DPH
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?