Domov / CNC frézky
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

CNC frézka Pocket NC V2-50


Žiadne hodnotenie. Kód: nc0002
CNC frézka POCKET NC V2-50 ponúka vreteno s 50 000 rpm a veľký pracovný priestor vretena s osou Y 128 mm, osou X 115 mm, a osou Z 90 mm.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
CNC frézka Pocket NC V2-50

Pocket NC V2-50 - stolný CNC

CNC frézka Pocket NC V2-50 umožňuje rezať a obrábať materiály ako napr. Hliník, Delrin, plasty a ďalšie mäkšie materiály.

Vreteno dovoľuje manuálne meniť nástroje pre obrábanie a jeho pracovný priestor dosahuje veľkých rozmerov: Y 128 mm, X 115 mm, Z 90 mm

Pocket NC V2-50 ponúka podporu veľmi rozšíreného G code formátu pre programovanie CNC a NC strojov.

V balení navyše dostanete tieto komponenty:

  • samotnej CNC
  • Predĺžený držiak na nástroje
  • jednobřitou frézu
  • zverák
  • Pocket NC simulator
  • sadu náradia
  • kabeláž a návody

Pocket NC-V2-50 je ideálny pre rýchle a úzke obrábanie, ďalej dovoľuje tiež veľký odstraňovanie materiálu (cca 0,5 mm - 3 mm) obrábanie. Hrubovanie môže byť vykonávané pri 25-30tis RPM alebo 50tis RPM s veľmi malými nástrojmi (V2-10 dovoľuje iba 10tis RPM). V2-50 má vysokú rýchlosť úberu materiálu a môže preto rýchlejšie alebo presnejšie obrábať. Rýchlosť hrubého úberu materiálu pri hrubovanie v hliníku, mosadze a delrinu je cca 4krát rýchlejšia ako u V2-10 v závislosti na výbere nástrojov.

Väčšia odstraňovanie materiálu a rýchlejšie rýchlosti posuvu sú u V2-50 možné vďaka zvýšenej tuhosti vretena a nástroje a vďaka tomu zníženému zaťaženiu triesky pri vyšších otáčkach. Jemnejšie povrchovej úpravy sú tiež možné vďaka zvýšenej tuhosti V2-50 a zníženému hádzanie nástroje a menším toleranciám pre jeho pohyb. Výmena nástroja je oveľa rýchlejší ako u V2-10. Vreteno je držané na mieste s rovnakým golierom ako naše upínacie klieština ER40, čo dovoľuje nastaviť presah vretena približne o 20 mm, čo pri použití malých nástrojov poskytuje oproti V2-10 obrovskú výhodu.

Špecifikácia
Max. otáčky vretena 50000
Tolerancia skľučovadla 12.7 um
Možnosti prepojenia s PC Ethernet, USB, microUSB
Podpora G code ANO
Rozmery pracovnej plochy Y 128 mm X 115 mm Z 90 mm
Rozmery 60x50x40 mm
Súbory
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?