Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights EZ-mount séria


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0187
EZ mount LED Ring Light sú vysokovýkonné LED svetlá v odolnom hliníkovom puzdre. Puzdro používa priemyselný štandard T-slotov pre ľahkú montáž.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights EZ-mount séria

Smart Vision Lights EZ-mount

EZ mount LED Ring Light sú vysokovýkonné LED svetlá v odolnom hliníkovom puzdre. Puzdro používa priemyselný štandard T-slotov pre ľahkú montáž. EZ mount LED Ring Light sa rýchlo a ľahko prispôsobí akémukoľvek kamerovému systému pomocou jednej zo štyroch štandardných možností montáže. Je možné pripevniť kameru pomocou predného závitu objektívu na zadnú časť svetla. Druhou možnosťou je upevnenie objektívu na prednej časti svetla (prestrčenie objektívu otvorom v osvetľovači). Tretím spôsobom uchytenia je T-drážka na všetkých stranách. Štandardné priemyselné T-matice môžu byť vsunuté do slotu pre montáž. Štvrtý spôsob, ako pripojiť svetlo, je s pomocou závitových M4 otvorov na zadnej doske svetla.

Ring svetlá sú k dispozícii so svetelným výstupom vo farbách: biela, červená, oranžová, modrá, zelená, azúrová, IR a UV. Ring Light obsahuje integrovaný prúdový ovládač so zabudovaným stroboskopickým vstupom s možnosťou PNP alebo NPN ovládania spúšte. Nie je potrebný žiadny externý ovládač na ovládanie svetla. Intenzita svetla môže byť ovládaná ručne potenciometrom alebo analógovým signálom 0 – 10 V DC.

  • RingLight montovaný priamo na všetky modely CCTV objektívov
  • Adaptačný krúžok pre všetky veľkosti objektívu
  • Vysokovýkonné LED diódy zabudované v malom priemyselnom kryte
  • Zabudovaný inteligentný radič s NPN a PNP ovládaním
  • Ovládanie intenzity analógovo 0 – 10 V DC
  • Priemyselný štandard M12 pre rýchle odpojenie
Špecifikácia
Váha 0.183 kg
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?