Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights osvetľovač DLPW-NC


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0185
Osvetľovač DLPW-NC je plošný štvorcový horný osvetľovač, ktorý spĺňa stupeň krytia IP 68. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov. Štandardným rozmerom je štvorec 300 x 300 mm, existujú i menšie svetlá (DLP 190 x 190 mm).
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights osvetľovač DLPW-NC

Výrobca Smart Vision Lights produkuje rad vodoodolných osvetľovačov, ktoré sú určené do prostredia s veľkou vlhkosťou, predovšetkým do potravinárskeho priemyslu, kde umožňuje spĺňať veľmi prísne hygienické predpisy. Modely majú krytie IP 68, sú pripravené pre montáž na ľubovoľné konštrukcie. Ako príslušenstvo je možné zakúpiť i PanTilt mechanizmus, ktorý pomôže zacieliť svetlo na potrebnú časť výroby.

Osvetľovač DLPW-NC je plošný štvorcový horný osvetľovač, ktorý tvorí základný štandard medzi osvetľovačmi pre strojové videnie. Je dostupný v rade rozmerových i farebných variantov. Štandardným rozmerom je štvorec 300 x 300 mm, existujú i menšie svetlá (DLP 190 x 190 mm). Farebné varianty svetla sú biela, červená, zelená, modrá, IR.

  • 300 mm x 300 mm (resp. 190 x 190 mm)
  • Spĺňa IP 68 Normu
  • Spĺňa požiadavky FDA
  • Nehrdzavejúca oceľ 316
  • Zabudované SMART ovládače
  • PNP a NPN strobo
  • Prispôsobené na oplachovanie
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?