Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights LLP-H


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0193
LLP-H je séria svetelných panelov so svietiacimi hranami. Sú navrhnuté tak, aby napodobnili osvetľovače poskytujúce rozptýlené svetlo s viac uhlami osvitu, konkrétne kopulový osvetľovač.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights LLP-H

Smart Vision Lights LLP-H

LLP-H je séria svetelných panelov so svietiacimi hranami. Sú navrhnuté tak, aby napodobnili osvetľovače poskytujúce rozptýlené svetlo s viac uhlami osvitu, konkrétne kopulový osvetľovač. Výhodou je, že sú tieto panely väčšie, jasnejšie a môžu byť použité na dlhšie pracovné vzdialenosti. Kamery sú umiestnené do stredu svetla, priehľad je umožnený pomocou presného, laserom vyrezaného otvoru v strede veľkého svetelného panelu.


Rad LLP-H Difúzne Ring svetelné panely je plne prispôsobiteľný požadovanej aplikácii. Je možné voliť akýkoľvek rozmer panelu (až do 1200 mm x 1800 mm) i otvor pre kameru. Dostupný je i variant s dvoma otvormi – pre dve vis kamery alebo kombináciu IR a vis. Tento systém je dostupný za zlomkovú cenu v porovnaní so zodpovedajúcim kopulovým osvetľovačom.

 

  • Veľké plošné LED osvetlenie s tenkým profilom
  • M12 Quick Disconnect
  • Zabudovaný ovládač – nie je potrebné pripojenie k externému driveru
  • Hranový biely LED panel
  • Jeden alebo dva otvory
  • PNP a NPN stroboskopický vstup
  • Kontinuálny alebo stroboskopický mód
  • Dostupné i s IP 68 krytím
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?