Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR K1 pre hasičov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1064 Produktové číslo: 7332558023815 Premium partner FLIR
Termokamera určená predovšetkým na hasičské aplikácie. IR rozlíšenie je 160 x 120 pixelov.
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 869 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
701 € bez DPH
848 € s DPH
 
Termokamera FLIR K1 pre hasičov

Zásahová termokamera na spriehľadnenie každej situácie

FLIR K1 je robustná, a pritom kompaktná termokamera, ktorá môže slúžiť zvlášť pri likvidácii požiarov. Umožňuje veliteľom, dôstojníkom a inšpektorom rýchlo preskúmať 360° priestor i v úplnej tme a dyme. Obsahuje jasné a integrované svetlo, ktoré môže pomôcť efektívnejšiemu riadeniu zásahu. Displej kamery umožňuje zobrazovanie termogramov s veľkosťou 160 × 120 pixelov, ktoré používateľom pomáhajú získať ďalšie povedomie o situácii, ktorú nie je možné inak zhodnotiť iba okom.

Kľúčové vlastnosti:

  • Zlepšenie orientácie v danej situácii – rýchle vyhodnotenie scény i v úplnej tme alebo dyme.
  • Pomáha pri dokumentácii zásahu – umožňuje uloženie až 10 000 súprav rádiometrických a digitálnych obrázkov.
  • Robustná, a pritom ľahko použiteľná – vodoodolný kryt K1 garantuje bezpečné krytie kamery pri páde na betón až z 2 m výšky. Zároveň je dostatočne ľahký, aby zariadenie zbytočne nezaťažoval.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Zorné pole 57° × 44°
Rozlíšenie senzora 160 x 120 px
Teplotná citlivosť <100 mK @ 30°C
Fotoaparát 320x240 pix
Vnútorná pamäť 3.9 GB
Súbory
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?