Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera Termokamera FLIR K33 pre hasičov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0088 Produktové číslo: 7332558011515 Akcia
Mechanicky a tepelne veľmi odolná hasičská zásahová termokamera. Rozlíšenie 240 x 180 px, 4" veľký LCD display. Krytie IP 67, pádová odolnosť 2 m. Teplotná odolnosť: 150 °C po dobu 15 min., nad 260 °C až po dobu 5 min. Obrazová funkcia FSX a ďalšie.
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 4.585 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
3.474 € bez DPH
4.204 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Termokamera Termokamera FLIR K33 pre hasičov

Spoločnosť FLIR vo svojom portfóliu ponúka dve termokamery radu Kx3, ktoré majú jedno tlačidlo, sú jednoduché a pritom vysoko presné a výkonné.

Jednoduché a funkčné

Infračervené zásahové kamery FLIR K33 a K53 sa vyznačujú predovšetkým jednoduchosťou a zároveň odolnosťou a funkčnosťou tak, aby vyhovovali použitiu v náročnom prostredí požiaru. Termokameru je možné pohodlne ovládať pomocou dvoch robustných tlačidiel a i v hasičskej rukavici – jedno tlačidlo na spustenie kamery, druhé na nahrávanie videa a snímanie snímok.

Termokamera FLIR K53 je vybavená patentovanou funkciou FSX™, ktorá zvyšuje kontrast termogramu i počas veľmi náročných zásahových akcií a tým zvyšuje efektívnosť jednotlivých zásahov, ale aj bezpečnosť samotných hasičov.

Zobrazenie detailov vďaka vysokému rozlíšeniu

Termokamera FLIR K53 sa vyznačuje vysokým rozlíšením 320 x 240 px, veľký 4" displej má vysoký kontrast. Rýchlosť snímkovania je celých 60 Hz. Vďaka tomu tieto termokamery poskytujú ostré snímky a uľahčujú orientáciu i vo veľmi zadymených priestoroch. To pomáha okrem iného včasnej lokalizácii osôb na mieste požiaru.

Všestranné použitie nielen pre zásahové akcie

Výhoda použitia zásahových termokamier nie je len v tom, že je možné zistiť povrchovú teplotu predmetov, s infrakamerou môžete tiež vidieť skrz dym, hmlu, paru. Termokamery sú ďalej používané pri dohľadaní ložísk požiaru v lesoch, na detekciu unikajúcich kvapalín, vyhľadávanie osôb po živelných katastrofách alebo autonehodách.

I

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320x240px
Teplotný rozsah -20°C až 650°C
Teplotná citlivosť < 40 mK
Zorné pole 51° × 38°
Ostrenie Fixní
Veľkosť displeja 4 palce
Obrazové módy 1 základní režim
Software FLIR Tools
Doba provozu 4hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 120 × 125 × 280 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?