Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR K53 pre hasičov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0085 Produktové číslo: 7332558011522 Premium partner FLIR
Zásahová termokamera FLIR K53 poskytuje hasičským zborom cenovo dostupnú spoľahlivosť, výkon a čistý obraz aj v tých najtemnejších a najzadymenejších miestach. FLIR K53 má rozlíšenie 320 x 240 pixelov a ovláda sa jedným tlačidlom.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR K53 pre hasičov

 

Spoločnosť FLIR vo svojom portfóliu ponúka dve termokamery radu Kx3, ktoré majú jedno tlačidlo, sú jednoduché a pritom vysoko presné a výkonné.

 

Jednoduché a funkčné

Infračervené zásahové kamery FLIR K33 a K53 sa vyznačujú predovšetkým jednoduchosťou a zároveň odolnosťou a funkčnosťou tak, aby vyhovovali použitiu v náročnom prostredí požiaru. Termokameru je možné pohodlne ovládať pomocou dvoch robustných tlačidiel a i v hasičskej rukavici – jedno tlačidlo na spustenie kamery, druhé na nahrávanie videa a snímanie snímok.

Termokamera FLIR K53 je vybavená patentovanou funkciou FSX™, ktorá zvyšuje kontrast termogramu i počas veľmi náročných zásahových akcií, a tým zvyšuje efektívnosť jednotlivých zásahov, ale aj bezpečnosť samotných hasičov.

Zobrazenie detailov vďaka vysokému rozlíšeniu

Termokamera FLIR K53 sa vyznačuje vysokým rozlíšením 320 x 240 px, veľký 4" displej má vysoký kontrast. Rýchlosť snímkovania je celých 60 Hz. Vďaka tomu tieto termokamery poskytujú ostré snímky a uľahčujú orientáciu i vo veľmi zadymených priestoroch. To pomáha okrem iného včasnej lokalizácii osôb na mieste požiaru.

Všestranné použitie nielen pre zásahové akcie

Výhoda použitia zásahových termokamier nie je len v tom, že je možné zistiť povrchovú teplotu predmetov, s infrakamerou môžete tiež vidieť skrz dym, hmlu, paru. Termokamery sú ďalej používané pri dohľadaní ložísk požiaru v lesoch, na detekciu unikajúcich kvapalín, vyhľadávanie osôb po živelných katastrofách alebo autonehodách.

 

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240 px
Teplotný rozsah -20°C až 650°C
Teplotná citlivosť < 30 mK
Zorné pole 51° × 38°
Ostrenie Fixní focus
Obrazové módy 1 režim
Neradiometricke video Ano
Software FLIR Tools
Doba provozu 4 hod
Pádová odolnosť 2 m
Rozmery 120 × 125 × 280 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?